Akasya Acıbadem'de 30 Ay 0 Faizli Konut

Saf Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Akasya Acıbadem projesinin son etabında satışa çıkarılan 100 daireden 30'u satıldı..
Akasya Acıbadem'de 30 Ay 0 Faizli Konut

Sinpaş ve Akkök Grupları liderliğinde kurulan Saf Gayrimenkul tarafından inşa edilen Akasya Acıbadem projesinin son etabındaki 70 Konut sahiplerini bekliyor.

Kaçıranlar için son 100 daire satışa çıktı
Haziran 2009'da inşaasına başlanan Akasya acıbadem'de daha önceki Koru ve Göl etapları sahiplerine teslim edildi. Sözkonusu etapların satışının 15 ve 22 gün gibi kısa bir sürede tükendiği projeden ev sahibi olma fırsatını kaçırdığını düşünenler için Saf Gayrimenkul projenin son etabı olan Kent etabındaki son 100 daireyi de Mart 2012'de satışa çıkardı.
 
Metrekare fiyatı 10-15 bin TL
Kent Etabı'nda satışa çıkan dairelerin fiyat aralığı 1 milyon TL ile 3 milyon 750 bin TL seviyesinde bulunuyor. Metrekare fiyatları şerefiyesine göre 10 bin TL ile 15 bin TL aralığında seyrediyor.
6 adet penthouse dairenin de bulunduğu Akasya Acıbadem projesi 2013 yılı sonunda tamamlanmış olacak.
 
Ödeme koşulları
Projeden kredili alım yapmak isteyenler tüm bankalardan Kredi kullanabiliyorlar. Ayrıca Saf Gayrimenkul kendi bünyesinde kredilendirme yapıyor. Buna göre Konut bedelinin yarısını peşin ödeyenler, 5 yıla kadar şirket bünyesinde Kredi kullanıyor. Kredi taksitlerine yılda bir kez Tüfe artışı oranında artış yapılıyor.
Ya da yüzde 10 peşinat ödemek isteyenler kalan kısmı 30 ayda vade farksız olarak ödeyebiliyor.
 
Peşin ödemeye yüzde 10 indirim
Şirket peşin ödemelere yüzde 10 indirim uyguluyor.
Akasya Acıbadem'de 182 bin metrekarelik dev bir alana kurulan Akasya Acıbadem projesi 630 bin metrekare İnşaat alanına sahip. 83 bin metrekarelik ticari alanı bulunan Akasya Acıbadem'de 58 bin metrekarelik de yeşil alan var.
 
Akasya Acıbadem'de 1+1den 4,5+2'ye kadar pek çok tipte 70 metrekare ile 350 metrekare arasında değişen toplam bin 600 konut bulunuyor.
 
Çocuklar için özel dev tesis
Akasya Acıbadem projesi sabiha Gökçen Havaalanı'na 32 kilometre, Atatürk Havalimanı'na 25 kilometre, TEM Otoyolu'na 4.5 kilometre, E-5 Otoyolu'nun yanı başında inşa ediliyor.
 
Akasya Acıbadem'de çocuklar için Kidzania isminde bir tesis bulunuyor. Kidzania, tüm dünyadaki tesisler içinde en büyüğünü İstanbul'da bu projeyle açmış olacak.
 
Projede yarıca fitness salonu, rekreasyon alanları, konferans salonu, golf sahası, Central Park, ilköğretim okulu, Alışveriş Merkezi gibi sosyal alanlar yer alıyor.


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05