Akfen İncek Loft lansmana özel fiyatlar'da son gün 8 Haziran!

Akfen İnşaat’ın Ankara İncek’teki “İncek Loft” projesinde lansmana özel yüzde 32 kâr fırsatından yararlanmak için son gün 8 Haziran.
Akfen İncek Loft lansmana özel fiyatlar'da son gün 8 Haziran!

İncek Loft’ta lansmana özel yüzde 32 kâr fırsatı için son gün 8 Haziran

Akfen İnşaat tarafından Ankara İncek’te hayata geçirilen İncek Loft projesi, lansman döneminde yoğun ilgi gördü ve rekor satış rakamlarına ulaştı, 30 günde 1135 konuttan 509’u satıldı. İncek Loft’ta lansmana özel yüzde 32 kâr fırsatı 8 Haziran Pazar gününe kadar devam ediyor. 

Farklı bir fiyatlama modeli ile proje süresince konut fiyatlarındaki değişimin ilk günden açıklandığı ve yüzde 32 kâr fırsatı sunulan projede 3 + 1 odalı bir konut tipi lansman kampanyasının son günü 8 Haziran 2014’e kadar 450.000 TL, 2015 Hazirana kadar 525.000 TL, 2016 Nisan tesliminde 594.000 TL olacak.

İncek Loft’ta daire teslimleri Nisan 2016’da başlayacak.

1135 konutluk İncek Loft’ta dairelerin brüt metrekare fiyatı 3 bin TL’den başlıyor

Akfen İnşaat güvencesi ve uluslararası ödüllere sahip Tabanlıoğlu Mimarlık imzasıyla hayata geçirilen, İncek Loft, başkent Ankara’nın yeni cazibe merkezi İncek’in en büyük konut projesi.

Yüksek Evler, Ankara Evleri ve Teras Evler’den oluşan İncek Loft’ta her aile tipine ve bütçeye göre farklı daire seçeneklerinden oluşan tercih imkanları sunuluyor. 1+1’den 6,5+1’e kadar 71m2 ile 562 m2 arasında farklı tip ve büyüklükte daireler yer alıyor.

1135 konuttan oluşan İncek Loft’ta dairelerin ortalama brüt metrekare fiyatları 3.000 TL’den, daire fiyatları ise 218 bin TL’den başlıyor. Daireler, Akfen bünyesinde 24 aydan 50 aya kadar vade farksız ödeme seçeneği ile sunuluyor. Banka kredisi kullanımında da 120 aya kadar vade ve toplam tutarın %75 ine kadar kredi kullanımı imkanı bulunuyor.  

Tabanlıoğlu Mimarlık İmzası

İncek Loft projesinde Levent Loft ve Loft Bahçe’nin de mimarı,  uluslararası işleriyle de tanınan Tabanlıoğlu Mimarlık’ın imzası bulunuyor. Konut ağırlıklı karma bir proje olarak tasarlanan İncek Loft’ta, çağdaş bir mahalle ortamı yaratılıyor. Yeşil peyzaj, gezinti ve rekreasyon alanlarıyla binaların birbirine bağlandığı, kent yapılanmasının doğayla bir arada ele alındığı İncek Loft, geleneksel semt anlayışını 21. yüzyıla taşıyacak. Hem sakinleri hem ziyaretçiler için kentsel değerlere ve doğal kaynaklara saygı çerçevesinde geliştirilen projenin yüzde 75’i  peyzaj ve sosyal alan olarak ayrılıyor.  

Yüzde 75 peyzaj ve sosyal alan

Projede 2 km uzunluğunda yürüyüş parkuru, kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahaları gibi geniş spor alanları, Ankara’da bir ilk olan profesyonel gözlem evi, cep sineması, parti evi, hobi atölyesi, çocuk oyun parkı gibi sosyal donatı alanları bulunuyor.

İncek Loft,  güvenilir çevre laboratuvarlarından alınan belgelerle kanıtlanan, İncek’in temiz havasında oksijen dolu bir yaşam vaad ediyor. İncek Loft projesinde  ayrıca sebze ve meyve yetiştirilecek organik bahçeler, özel çiftliklerden gelen ürünlerin satışa sunulacağı organik pazar bulunuyor.

Ankarada bir konut projesinde ilk kez yer alan Pony Club ise çocukların keyifli vakit geçirecekleri ve binicilikle tanışacakları benzersiz bir deneyim. 44 ticari alandan oluşan Alışveriş Kanyonu ise site halkına hizmet vereceği gibi site dışından gelen  misafirlerin de hizmetine de açık olacak.

Site içinde araç yok!

İncek Loft’ta her daire için kapalı otopark bulunuyor ve araçların direkt kapalı otoparka girişiyle sosyal yaşam alanına araç girişi engelleniyor . Site içinde 2065 araçlık otopark alanı ve Site girişinde 186 araçlık misafir otoparkı bulunmaktadır.
 

Rakamlarla İncek Loft

§ Mogan gölü manzaralı 108 bin m²lik arazi

§ 279 bin m2 inşaat alanı

§ 1135 konut

§ % 32 kar fırsatı

§ 6 Adet 20-30 katlı Yüksek Evler; 11 Adet  4-7 katlı Ankara Evleri; 7 adet 6-9 katlı Teras Evleri

§ 1+1’den 6,5+1’e kadar 71m2 ile 562 m2 arasında değişen daire seçenekleri 

§ % 75  peyzaj  ve donatı alanları

§ 1973 m2 sosyal donatı alanı

§ 2065 araçlık otopark alanı


Paylaş:

HABERLER