Aldon Residence'ta 60.000 $ Kira Garantisi

BB Group tarafından inşa edilen Aldon Golf Society Residence inşaat sektörüne farklı bir boyut kazandırıyor.
Aldon Residence'ta 60.000 $ Kira Garantisi

Türkiye gayrimenkul rekoru: 60 000 $ kira garantisi
 
Gayrimenkul yatırımcılarının ilk kriteri yatırımlarının ne kadar zamanda geri döneceği. Bundan dolayı herhangi bir gayrimenkul alacak yatırımcılar, elini taşın altına daha fazla koyan inşaat firmalarının projelerini tercih ediyor. Bu tutum, istek ve arayışlar inşaat firmalarının farklı ve orijinal modeller geliştirmelerine neden oluyor.
 
BB Group tarafından inşa edilen Aldon Golf Society Residence inşaat sektörüne farklı bir boyut kazandırıyor.
 
Bodrum’un tek residence projesini gerçekleştiren firma yazlık almak isteyenlerin hayalini kurduğu sistemi hayata geçirdi. Firma yetkilisi Bülent Baylav “ yaptığımız araştırmalarda gördük ki özellikle çalışan kesimin kendi yazlıklarında geçirdikleri süre en fazla 2 hafta oluyor. Hatta çoğu ancak 1 hafta kalabiliyor. Geri kalan zamanda yazlıkları atıl durumda. Projemizin gerek konumu gerek residence hizmetleri gibi özellikleriyle kiralamaya ve otel gibi kullanıma çok müsait. Bodrum hava alanına 10 dakikalık mesafede olması, dünyaca ünlü Golf sahaları ve flamingoların doğal koruma alanı olan Tuzla Koyu manzarasına sahip olması, eşsiz konumu ve lüks anlayışı ve ayrıca sosyal tesis içerisinde spa, fitness, sauna, buhar odası, çocuk oyun odası, restoran, cafe ve marketlerin olması buraya çok yoğun bir talep oluşturuyor.”  
 
60 ay 1000$ kira garantisi…
 
Bülent Baylav “ Dolayısıyla bizden residence daire alanlar yazları istedikleri 2 haftayı belirliyor ve tatillerini yapabiliyorlar. İsterlerse düşük sezonda da 4 hafta kullanım yapabilir ya da hafta sonlarını tercih edebilirler. Çünkü bu proje Türkiye’nin en uzak mesafesine sadece 2 saat uzaklıkta. Havaalanından biz kendimiz misafirlerimizi alıyoruz.
Geri kalan zamanda daireleri kiralıyoruz. 60 ay boyunca 1000$ kira garantisi veriyoruz. Haziranın başında ilk ödemelerimizi yaptık. Böylece residence daire alanlar hem yatırım yapmış oluyorlar hem de tatil.”
 
Full eşyalı daire alarak tekrar bir masrafa girilmeyeceğini belirten Bülent Baylav “Tüm bakım ve temizlikler concierge şirketleri tarafından yapılıyor” dedi. “Konum itibari ile Bodrum’un en çok pirim yapan noktasında olmanın yanı sıra tek residence olma özelliğinden dolayı taleplerin özellikle bu aylarda iyice arttığını ve birinci etap satışlarının %70’inin bittiğini belirtti.
 
Yüksek kira garantili gayrimenkul modelinin büyük şehirlerde de yeni yapılacak projelere olan talebi arttırabileceği ön görülüyor.


Paylaş:

HABERLER