Alya Residence Beylikdüzü'nde yükseliyor

Tekstil sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren ve Türkiye’nin ilk 500 şirketi arasında yer alan Akkuş Grup’un ilk projesi “Alya Residence” Beylikdüzü’nde yükseliyor.
Alya Residence Beylikdüzü'nde yükseliyor
 
İstanbul’un çekim merkezi olan Beylikdüzü’nün en iyi lokasyonu Beykent Yavuz Sultan Selim Bulvarı üzerinde, 20 milyon yatırım bedeli ile yapımına başlanan Alya Residence Beylikdüzü, 48 daire ve 8 dükkandan oluşuyor. Toplam 8.000 m2 alanda inşa edilen Alya Residence’da, 1+1 ve 2+1 olmak üzere 2 farklı daire seçeneği bulunuyor. 178 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan projede daire büyüklükleri 73 m2 ile 132 m2 aralığında değişiklik gösteriyor. Alya Residence, sosyal yaşamınızı zenginleştirecek fitness salonu, masa tenisi, bilardo ve teras bahçe gibi tesisleriyle boş vakitlerinizi eğlenceli bir şekilde değerlendirme fırsatı da sunuyor.
 
Alya Residence’da eviniz de sizin kadar akıllı olacak
 
Akıllı ev sistemi ile inşa edilen Alya Residence, evden çıktığınızda tek bir tuşa dokunarak ısıtma sistemini ve su vanasını kapatabileceğiniz, asansörü bulunduğunuz kata çağırabileceğiniz, hırsız,yangın ve su basması alarmını kurabileceğiniz imkanlar sunuyor. Eve geldiğinizde ise sistem şifrenizi girerek tek tuşla ısıtma sistemi çalışabilecek, su vanası açılabilecek. Ayrıca yatacağınız sırada tek tuşa dokunarak alarmı kurup ısıtma sistemini kapatabilecek, uyanmak istediğiniz saatte ısıtma sistemini açabileceksiniz.
 
Akkuş Grup, Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında…
 
Akkuş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Akkuş: “1993 yılında tekstil sektörüne adım atarak başladığımız uzun soluklu yürüyüşümüz, kısa sürede attığımız dev adımlarla gerçek bir başarı hikayesine dönüştü. İstanbul’da kurduğumuz modern tesislerimiz ve sonrasında Mardin’de açtığımız fabrika, şirketimizi ISO’nun Türkiye’deki en büyük 500 şirketi arasına soktu. Tekstilde yakaladığımız başarı sonrası akaryakıt ve inşaat alanlarında da Akkuş Grup olarak boy göstermeye başladık. Akkuş Grup olarak inşaat sektöründe hayatı kolaylaştıran, konforlu ve güvenli yapılar kurmayı ilke olarak benimseyip; tüm projelerimizde ilkleri gerçekleştirmeyi ve bu anlayışla sektöre farklılık getirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Paylaş:

HABERLER