Ankara İncek'te ONS İncek Görücüye Çıktı

ONS İnşaat tarafından Ankara İncek'te Planlanan ONS İncek Görücüye Çıktı
Ankara İncek'te ONS İncek Görücüye Çıktı
Ankara’nın her geçen gün prestiji artan ve yatırımcının gözde bölgesi haline gelen İncek’te yepyeni bir değer yükseliyor. ONS İnşaat Grubu Ankara’da yaşayanlara hayallerindeki evi sunuyor. 800 kişiyle yüzyüze yapılan görüşmeler sonucu 1 yılık bir hazırlıkla ortaya çıkan proje lansman dönemine özel ödeme koşullarıyla satışa sunuldu. Mimari konsepti ve yaşam standartlarıyla çok konuşulacak proje, lüksü ve konforu bir arada sunuyor. Ankara’nın en gözde projesi olmaya aday  ONS İncek Residence, Toplam 992 daireden oluşuyor.
 
Ankara’nın güvenilir ve köklü kuruluşu OPİS Şirketler Topluluğu bünyesinde bulunan ONS İnşaat Grubu Ankara’da yaşayan herkese hayallerindeki evi sunuyor. Ankara’da gelişen inşaat sektörü adına da büyük bir adım olan ve bir çok ilki içinde barındıran yapı  yepyeni bir hayat vaat ediyor.ONS İncek Residence, şimdiye kadar bilinen konut anlayışını değiştiriyor.
 
OPİS Şirketler Topluluğu bünyesinde bulunan ONS İnşaat Grubu’ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Tuna Atalay; projenin lansman süreciyle ilgili verdiği bilgide, “2014 yılı son çeyreğinde planladığımız lansman sürecimizi, bölgeye değer katacak yeni projelerin hemen hayata geçmesi ve ön taleplerin yoğunluğundan dolayı Mayıs ayına çekme kararı aldık. Yapılan araştırmalar neticesinde beklentilere en doğru şekilde yanıt vermeyi planladığımız ONS İncek Residence projemizle, nitelikli konut alanındaki yatırımlarımıza start vermiş oluyoruz. Önümüzdeki dönemde Ankara içerisindeki arazi stokumuzuda en doğru şekilde değerlendirmeyi planlıyoruz.” Diye konuştu.
Temeli Şubat ayında atılan projenin inşaatının hızla devam ettiğini belirten Atalay;  sözlerini şöyle sürdürdü, “Satış ofisimizin ve örnek dairemizin imalatını hızlandırarak, ziyaret edecek misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlayacak seviyeye getirdik. Ön taleplere hızlıca cevap vermek istediğimiz projemizin, ödeme koşullarını da anlaşmalı bankalarımız vasıtasıyla şekillendirdik. Ayrıcalıklarla dolu prestijli bir hayata sahip olmak isteyenler için birbirinden farklı alternatifli ödeme koşulları oluşturduk. 15 Haziran’a kadar lansmana özel fiyatlarımızdan faydalanmak isteyenler, tüm 1+1 daire tiplerinde geçerli olacak şekilde 40 bin TL peşinatla başka hiçbir ara ödeme yapmadan, aylık 1.900TL taksitlerle ev sahibi olabiliyor. Üstelik hemen tapusunu teslim ettiğimiz ev sahiplerimiz yüzde 1 KDV avantajından da faydalanabiliyor.” 
 

Paylaş:

HABERLER