Ankara’da NEC ve IFSEC işbirliğiyle “Daha Güvenli Şehirler için Güvenlik Çözümleri” semineri düzenleniyor

Grand Rixos Otel’de gerçekleştirilecek etkinlikte yerli ve yabancı güvenlik sektörünün önde gelen isimleri bir araya gelecek.
Ankara’da NEC ve IFSEC işbirliğiyle “Daha Güvenli Şehirler için Güvenlik Çözümleri” semineri düzenleniyor
 
Güvenli şehirlerin nasıl inşa edilebileceği, biometrik değerlerin teknolojideki yeri ve geleceği şekillendirecek çözümlerin tartışılacağı seminerde şehirlerin karşılaştıkları temel sorunlar da ele alınacak
 
Ankara’da NEC ve IFSEC işbirliğiyle ““Daha Güvenli Şehirler için Güvenlik Çözümleri” semineri düzenleniyor. Grand Rixos Otel’de gerçekleştirilecek etkinlikte yerli ve yabancı güvenlik sektörünün önde gelen isimleri bir araya gelecek.
 
NEC'ten yapılan açıklamaya göre, "Daha Güvenli Şehirler" çalışmaları kapsamında kamu güvenliği uygulamalarının adaptasyonunda büyük gelişmeler kaydeden Türkiye, güvenlik konusunda hala gelişmekte olan bir pazar olarak kabul ediliyor. Türkiye, bu anlamda gelecek vaat eden güvenlik sektörü, büyümeye neden olacak konseptler ile teknolojilerin uygulandığı, en iyi ürün ve iş modellerinin var olduğu bir iş alanı olarak dikkati çekiyor.
 
11 Eylül Perşembe günü gerçekleştirilecek ve kentsel güvenliğe dair yeni ürünlerin paylaşılacağı “Daha Güvenli Şehirler için Güvenlik Çözümleri” semineri de hem kamu hem de özel sektör için son derece önem taşıyor.
 
Güneydoğu Avrupa, Orta Asya ve Orta Doğu pazarlarına ulaşmayı hedefleyen güvenlik ve yangın fuarı, IFSEC tarafından organize edilen seminerde, Londra Emniyeti Terörle Mücadele Eski Şube Müdürü ve CSARN CEO’su Brett Lovegrove ana konuşmacı olarak yer alıyor. Güvenli şehirlerin nasıl inşa edilebileceği, biometrik değerlerin teknolojideki yeri ve geleceği şekillendirecek teknolojik çözümlerin tartışılacağı seminerde şehirlerin karşılaştıkları temel sorunlar da ele alınacak.
 
Etkinliğin sonunda ise, öğlen yemeğini takiben, konuklara Japon bir şefin özel sunumu ile sushi ve çay da ikram edilecek.
 
Gelecek için son derece önemli olan bu etkinliğe katılmak isteyenler 0216 425 53 54 no’lu numaradan veya [email protected] adresinden yetkililerle iletişime geçebilecekler.

Paylaş:

HABERLER