Antepia Projesi'nde 205 bin 500 TL'ye 2+1!

Paralel Yapı ve Sinpaş Yapı işbirliği ile Gaziantep’te hayat bulan ve ilk etap satışlarının tamamlanmasıyla ikinci etap satışlarına başlanan Antepia’da avantajlı kampanya devam ediyor
Antepia Projesi'nde 205 bin 500 TL'ye 2+1!

İki ay gibi kısa bir sürede yüzde 55’inin satılan ikinci etap Yakut Mahallesi’ndeki konutlarda 1.370 TL’den başlayan cazip taksitler ve 55 ay vade farksız ödeme kolaylığı sunuluyor.
 
Her zevke ve bütçeye uygun konut tiplerinin yer aldığı Antepia projesinde, 117 metrekarelik 2+1 konutlar 205 bin 500 TL’den başlıyor. Proje alanının yüzde 85’lik bölümünü oluşturan peyzajıyla Türkiye’nin en fazla yeşil alana sahip projesi olan Antepia’nın satışı gibi inşası da hızla deva ediyor.
 
1,2 milyar dolarlık yatırım değeri ile GAP’tan sonraki en büyük yatırım olarak nitelendirilen Antepia’da fırsatlar devam ediyor. Projenin ikinci etabı Yakut Mahallesinde oturum veya yatırım amaçlı her bütçeye uygun konut yer alıyor. 2+1’in 205 bin 500 TL, 3+1’in 271 bin 800 TL ve 4+1’in de 434 bin 500 TL’den başladığı projede, şirket bünyesinde yüzde 5’ten başlayan peşinat ve 1.370 TL’den başlayan taksitlerle 24 ay veya 55 ay vade farksız ödeme avantajı yer alıyor. Projenin ikinci etabında ayrıca, 870 bin TL ve 1,810 bin TL arasında satışa çıkan 5+2 ile 9+2 arasında değişen büyüklüklerde park, göl villaları ve yalılar yer alıyor.
 
Küresel Isınmaya Karşı Gölet
 
Suyun hayat enerjisini projeye yansıtan 75 bin metrekarelik biyolojik gölet, muhteşem bir manzara, huzur ve dinginlik, sandal sefası gibi keyifler sunmanın yanında, küresel sınmaya karşı pek çok özellik de taşıyor. Hiçbir kimyasal katkı maddesine ihtiyaç duymadan ve daha az enerji sarf eden özelliğiyle biyolojik gölet, klasik sistemlere göre önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlıyor.
 
Dünyada pek çok ülkede örneklerinin yer aldığı bu biyolojik göletin eksilen su miktarının telafi edilmesi için projede bir de “Gri Su Arıtma Tesisi” bulunacak. Site genelinde lavabo ve duşlardan gelen atık su bu tesiste arıtılarak, göletin eksilen suyunun karşılanması için kullanılacak. Arıtılan bu su aynı zamanda projenin yüzde 85’ini kaplayan peyzaj alanlarının sulanmasında da kullanılacak. Projenin işletme giderlerini büyük oranda düşüren bu sistem ve göletin biyolojik özelliği sayesinde aidatlara yansıması makul düzeyde olacak.
 
Gaziantep’in yeni çekim merkezi Antepia Agora Meydanı
 
Gazianteplilere yeni bir yaşam tarzı sunan Sinpaş Yapı ve Paralel Yapı’nın bu büyük projesi, Gaziantep’te ilk özelliği taşıyan sosyal donatılarıyla dikkat çekiyor.
 
Antepia’nın ikinci etabı Yakut Mahallesi’nde yer alan Agora Meydanı daha proje tamamlanmadan Gaziantep’in yeni çekim merkezi olmaya aday. 2000 metrekarelik alanı kaplayan Agora Meydanı’nda site sakinleri ihtiyaçları olan her şeyi bir arada bulabilecekler. Agora Meydanı’nda, 20 ayrı seçkin markanın yer alacağı mağazalar bulunacak. Dünya ve Türkiye’den yöresel tatları sunacak cafe ve restoranlarıyla da site sakinlerini ağırlayacak olan Agora Meydanı, kıyısında yer alan gölüyle de eşsiz bir manzara ve keyifli ortam yaratacak.
 
Antepia’nın Yakut Mahallesi’nde keyifli zaman geçirme imkanı veren bir diğer mekan da Fener Cafe… Gölün huzur veren manzarasına karşı konumlanan Fener Cafe, deniz fenerinden ilham alan mimarisi ile de göz dolduracak. Antepia’da yerini alan basketbol, voleybol ve futbol alanları, akşam saatlerinde de spor yapabilme imkanı veren aydınlatılmış tenis kortları, açık ve kapalı yüzme havuzları, Gaziantepliler için sporu bir yaşam biçimine dönüştürecek.
 
Proje Künyesi
 
Proje ismi: Antepia
Firma: Sinpaş Yapı ve Paralel Yapı
Konum: Gaziantep İli Şahinbey İlçesi / Zirve Üniversitesi Kızılhisar Kampusu yanı
Toplam Arazi: 1 milyon m2
Toplam Konut: 3 bin 470
Toplam İnşaat Alanı: 560 bin m2
İkinci Etap İnşaat Alanı: 140,630 m2
İkinci ve Üçüncü Etap Konut Sayısı: 465 konut
İkinci Etap Metrekare Aralığı: 108 m2 – 609 m2
İkinci Etap Fiyat Aralığı: 205 bin TL ile 1.810 bin TL
İkinci Etap Teslim Tarihi: Ekim 2013


Paylaş:

HABERLER