Antepia’da Babalar Günü’ne Özel 10 Bin TL İndirim Fırsatı

Sinpaş Yapı’nın, Paralel Yapı’yla birlikte geliştirdiği, Güneydoğu’nun ilk ve en büyük temalı konut projesi Antepia’da 14 ve 15 Haziran tarihlerinde Babalar Günü’ne özel 10.000 TL indirim fırsatı var.
Antepia’da Babalar Günü’ne Özel 10 Bin TL İndirim Fırsatı

 

Antepia’dan Babalara En Güzel Hediye…

Sinpaş Yapı’nın, Paralel Yapı’yla birlikte geliştirdiği, Güneydoğu’nun ilk ve en büyük temalı konut projesi Antepia’da 14 ve 15 Haziran tarihlerinde Babalar Günü’ne özel 10.000 TL indirim fırsatı var. Antepia, Türkiye’nin en büyük biyolojik göletinin kıyısında, mavi ve yeşille iç içe huzurlu bir yaşam olanağı sunuyor.

Babalar Günü’ne özel 10.000 TL indirim fırsatı, hayallerindeki eve kavuşmak isteyen babaları bu hafta sonu Antepia’da bekliyor.

Sosyal olanakları ve keyifli yaşam alanlarıyla Gaziantep’in yeni cazibe merkezi haline gelen Antepia’da, 616 konutluk Safir Mahallesi’nde ev teslimleri tamamlandı. Yakut ve Zümrüt Mahallelerinde ise bir yandan ev teslimleri, diğer yandan kalan dairelerin satışları devam ediyor.

Antepia’daki ayrıcalıklı yaşama katılmak isteyen aileler, avantajlı vade koşullarına ek olarak bu hafta sonu Babalar Günü’ne özel 10.000 TL’lik indirimden de yararlanarak, babalarına en güzel armağanı sunabilecekler.

Gaziantep’in geçmişinden gelen açık alışveriş alanları ile tarihi dokusundan ilham alınarak tasarlanan 2000 m2’lik geniş  Agora Meydanı’nda 14 Haziran Cumartesi günü Paralel Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Taner Nakıboğlu ve Paralel Yapı Genel Müdürü Hayri Özhelvacı’nın  da katılımı ile ev sahiplerine özel bir brunch etkinliği de gerçekleşecek.


Paylaş:

HABERLER