Aqua City 2010 evleri görücüye çıktı!

Türkiye’nin ilk temalı konut projelerine imza atan Sinpaş GYO’nun Çekmeköy-Sancaktepe bölgesindeki en lüks konut projesi Aqua City 2010’nun örnek evleri, nasıl bir evde yaşayacağını görmek isteyenleri bekliyor. Tasarım ve uygulaması DEKOR’S tarafından yapılan örnek evlerde ayrıcalıklı yaşam için her detay düşünüldü.
Aqua City 2010 evleri görücüye çıktı!

Geliştirdiği projeler ile bulunduğu bölgelere değer katan Sinpaş GYO, 1118 adet konuttan oluşan ve yaklaşık 250 ailenin yaşamaya başladığı Aqua City 2010 projesinde ev teslimlerine devam ediyor. Sakinlerini ağırlamaya başlayan Aqua City 2010’un 2+1 ve 4+1 seçenekli örnek evleri Dekor’S tarafından kendi tasarımı olan birçok ürün ile birlikte; Vanucci, Laure Ashley, Koleksiyon Mobilya, Lienens, Home Sweet Home, Zara Home, İkea ve Mudo Concept gibi markaların ürünleri ile özenle hazırlandı. 

Modern, sevimli ve romantik tasarımlar… 

Aqua City 2010’un Frigya 2+1 örnek evi bebek sahibi bir çift için tasarlandı. Soft renklerle tasarlanan ebeveyn yatak odası evin en romantik köşesi oldu. Pastel renklerden oluşan, patineli-çiçek desenli duvar kağıdı uygulaması ile yatak örtüsü ve kırlent kombinasyonunda göze çarpan uçuk mavi ve krem tonları mekana dingin bir hava hissi veriyor. Yeni bebekleri olan genç çiftler için tasarlanan evde küçük dokunuşlarla zenginleştirilen mekana girişte yer alan ayna ile ferahlık sağlanıyor. Hayatı kolaylaştırmak üzere detaylandırılan mutfak ise keyifli bir yaşam alanı sunuyor.

Frigya dubleks 4+1 örnek evi ise hobi olarak resim ile uğraşan genç kız ve araba, uçak, bisiklet gibi maket hobisi olan 2 genç çocuklu bir aile için modern çizgilerle hazırlandı. Mutfak ve salonu tanımlayan özel tasarım perde paneller mekana girişte şık bir hava katıyor. Merdivende yer alan özel tasarım Charlie Chaplin şapka aydınlatmalar özel olarak seçilen altın rengi çerçeve Charlie Chaplin posteri ile kombinleniyor.

Geniş sosyal imkanlar…

Sinpaş GYO’nun Çekmeköy-Sancaktepe bölgesindeki en lüks konut projesi Aqua City 2010’da, profesyonel spora imkân tanıyan çok amaçlı kapalı spor salonu, Misya Kulüp içerisinde yer alan ve yaz kış güneşlenme imkanı sunan kapalı yüzme havuzu, göle karşı spor yaparken zinde bir yaşam sunan fitness salonu ve yarı olimpik yüzme havuzu gibi pek çok sosyal ve sportif yaşam seçeneği bulunuyor. 56 metrekareden 288 metrekareye kadar 63 farklı daire seçeneğinin yer aldığı projede evlerin yaşam alanları göle bakıyor.

Kolay ulaşım… 

Özellikle doktor, avukat, mühendis gibi meslek sahipleri ile üst düzey yöneticilerin tercih ettiği Aqua City 2010’da, yaşam alanlarının zenginliği ev sahiplerini bir an önce evlerine taşınma isteği uyandırıyor. Anadolu yakasında planlanan Üsküdar-Ümraniye metro hattında üzerinde bulunan ve Şile Otoyolu’na sadece 1 kilometre mesafede bulunan Aqua City 2010, Şile otoyolu aksındaki önemli konumuyla her yöne rahat ulaşım imkanı sunuyor. 

Yüzde 10 peşinatla sahip olabilirsiniz… 

Fiyat aralığının 322 bin 500 TL ile 1 milyon 199 bin TL arasında değiştiği Aqua City 2010'da yüzde  10 peşinat ve 12 ay sonra yüzde 20, 24 ay sonra yüzde 10 ara ödemeler ve yüzde 60 banka kredisiyle ev sahibi olmak mümkün. 

Dekor’S Hakkında

Sinpaş Grubu bünyesinde 2004 yılından bu güne profesyonel kadrosu ve yenilikçi ruhuyla estetiği fonksiyonla birleştiren Dekor’S bütünden detaya, teknikten tasarıma, tüm dekorasyon süreçlerini yöneterek, fikirleri gerçeğe dönüştürüyor. 

Kurumsal proje çalışmaları ile grubun tüm dekorasyon ihtiyaçlarına (satış ofisleri, örnek daireler, sosyal tesisler v.b.) hizmet veren Dekor’S, aynı zamanda Sinpaş projelerinden konut sahibi olan kişilere dekorasyon konusunda hizmet veriyor. 

Hayalin gerçeğe dönüştüğü bu süreçte konsept tasarım, projelendirme, ürün temini, depolama, uygulama ve satış sonrası hizmetleriyle, trendleri, özel seçimleri sunarak, projelerin hızla yaşama geçmesini sağlayan Dekor’S, tüm Sinpaş projelerinde konut sahiplerine sıcak, mutlu ve göz alıcı bir evde keyifli yaşam alanları tasarlıyor.  

AQUA CITY 2010 PROJESİNİN KÜNYESİ 
Lokasyon: Çekmeköy- Sancaktepe
Proje Sahibi: Sinpaş GYO
Proje Mimarı: 
Adnan Kazmaoğlu
Arazi Alanı: 56 bin 293 m2
Toplam Konut Adedi: 1118
Konut Tipleri: 63 farklı tip

Konut Büyüklükleri: 56 m2 ile 288 m2 arasında değişen alternatifler


Paylaş:

HABERLER