Aquila Kartal Kısa Bir Süre 190 Bin Lira

Satış ve Pazarlaması International Realty Plus (IRP) Türkiye tarafından gerçekleştirilecek Aquila Kartal’da 1+1 daire fiyatları sınırlı bir süre için 190 bin TL’den başlıyor…
Aquila Kartal Kısa Bir Süre 190 Bin Lira

Ekşioğulları Grup bünyesindeki EGMA Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım Şirketi tarafından Anadolu Yakası’nın cazibe merkezi Kartal’da yapımına başlanacak AQUILA Kartal projesi, lansmana özel fiyatlarla ön talep toplamaya başladı. Pazarlamasını International Realty Plus (IRP) Türkiye’nin üstlendiği proje, Kartal ve Pendik ilçelerinin orta noktasında 13.800 m2 alan üzerinde yükselecek. AQUILA Kartal’ın tamamlandığında bölgesinin en prestijli projelerinden birisi olacağını vurgulayan IRP Türkiye Genel Müdürü Kenan Topçu, projenin, E-5’e, Metro durağına, hızlı feribota, marinaya ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na olan özel konumunun yanı sıra 1+1 yoğunlukta olmasından ötürü özellikle ofis yatırımı yapmak isteyenler için önemli bir fırsat sunduğunu söyledi.  Büyüklükleri 90 ila 220 m² arasında değişen 300 adet rezidans, 7 adet penthouse ve 4 adet loft daireden oluşacak AQUILA Kartal’da 1+1 daireler, Ocak ayı sonuna kadar 190 bin TL’den başlayan lansmana özel fiyatlarla ön talep başvurusuna sunuluyor.

Özellikle son dönemde gerçekleştirilen kamu ve özel sektör yatırımlarıyla Anadolu Yakası’nın önemli merkezlerinden birisi halini alan Kartal-Pendik hattı üzerinde “AQUILA Kartal” adıyla yeni bir proje yükselecek. Ekşioğulları Grup güvencesiyle hayata geçirilecek projenin satış ve pazarlaması ise ABD’nin köklü gayrimenkul markası International Realty Plus’ın Türkiye yapılanması tarafından gerçekleştirilecek. Lansmana özel fiyatlarla ön talep toplamaya başladıkları AQUILA Kartal hakkında bilgi veren IRP Türkiye Genel Müdürü Kenan Topçu, bu projenin deniz, kara ve hava ulaşım güzergahlarına olan yakınlığı, şehri etrafında toplayan merkezi konumu ve özgün mimarisi ile dikkat çektiğini belirtiyor. Topçu açıklamasında; hem ticari ofis yatırımları hem de oturum amaçlı kullanıma uygun olan AQUILA Kartal’ın, şehrin içinde fakat şehir gürültüsünden uzak kat bahçeleri, deniz manzarası ve sosyal donatılarıyla da fark yarattığını söylüyor.

39 katlı AQUILA Kartal’da daire başına 2 otopark alanı düşüyor…

24 ayda bitirilmesi hedeflenen proje; 31 konut katı, 4 loft katı, 1 teknik kat, 1 sosyal kat ve 2 otopark katı olmak üzere toplam 39 kattan oluşacak. Brüt alanı 90,01 – 219,84 m² arasında değişen 300 adet rezidans, 7 tane penthouse ve 4 adet loft dairenin yer alacağı AQUILA Kartal’da toplam 17.000 m² otopark ve 8.000 m² peyzaj alanı ile 2.850 m² kapalı sosyal tesis bulunacak. A’dan Z’ye tüm detaylarında 1. Sınıf malzemenin kullanılacağı proje; koşu ve yürüyüş parkurları, çocuk oyun alanları, açık ve kapalı havuzları, fitness, sauna ve spa merkezi, kafeterya ve restoranları, market ve mağazalarıyla şehrin merkezinde konforlu bir yaşam alanı vaat ediyor. AQUILA Kartal’ın göze çarpan özelliklerinden biri de müşterilerine mobilyalı satış seçeneği sunuyor olması.

International Realty Plus Türkiye tarafından satışa sunulacak AQUILA Kartal projesi hakkında daha detaylı bilgi ve ön talep başvuruları için 444 34 62 numaralı telefonu arayabilir, www.aquilakartal.com  adresini ziyaret edebilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05