Arel Üniversitesi Öğrencileri 3. Köprüyü Gezdi

Yavuz Sultan Selim Köprüsünün Yapım aşamsında Arel Üniversitesi Öğrencileri Projeyi gezdi
Arel Üniversitesi Öğrencileri 3. Köprüyü Gezdi
 3.Boğaz Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu’na üniversitelerden ziyaretler devam ediyor. Arel Üniversitesi'nden akademisyen ve öğrenciler, köprü ve otoyol inşaatını ziyaret etti, proje hakkında bilgi alma fırsatı buldu.
 
 
ICA tarafından hayata geçirilen 3.Boğaz Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu Projesi,üniversitelerden büyük ilgi görmeye devam ediyor. Bu kez Arel Üniversitesi akademisyen ve öğrencileri, köprü ve otoyol inşaatını ziyaret etti. Arel Üniversitesi İnşaat Fakültesi öğrencileri, proje hakkında bilgi aldı ve çalışmaları yakından gördü.
 
Proje Kontrol Direktörü Cem Erer öncelikle 33 kişilik heyete  bilgi verdi. Erer, projenin gelişmelerini ve yapılan çalışmaları anlattı. ICA İş Sağlığı, İş Güvenliği, Kalite ve Çevre Direktörü Alper Baysal ise, projenin Çevresel ve Sosyal Etki Değerlendirmesi süreciyle ilgili bilgi verdi. 3. Köprü Yapım Direktörü Osman Sarı da, öğrencilerle ilgilendi. Öğrencilerle birlikte köprü kulelerinin yapımının devam ettiği şantiye alanını gezdi. Sarı, öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Paylaş:

HABERLER