Aris Park Residence erken teslim ediliyor

Aris Yapı'nın Beylikdüzü'nde inşa ettiği rezidans projesinde erken teslim planlanıyor. Deniz manzaralı, cep sinemalı, her türlü ödeme kolaylığı sunulan 267 lüks konuttan oluşan projede fiyatlar 219 bin liradan başlıyor.
Aris Park Residence erken teslim ediliyor

 

Aris Park Residence, her biri 14 katlı 3 blokta 61m2, 121m2 ve 171m2 büyüklüklerindeki dairelere yer veriyor. Projede sınırlı sayıda bulunan dairelerin satışı sürüyor.
 
40 ay vadeli sıfır faiz imkanı
 
Erken teslim edilmesi planlanan daireler için anlaşmalı bankalardan kullanılacak konut kredisinin yanı sıra şirket bünyesinde 40 ay sıfır faiz imkanı sunan Aris Park, ayrıca kişiye özel esnek ödeme seçeneklerini de sunuyor. 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi ve konusunda uzman güvenlik ekibiyle sürekli ve etkin koruma altında olan Aris Park Residence' da, 900 m2 kapalı alana sahip sosyal tesis de düşünülmüş.
 
15. katında cep sineması keyfi
 
Aris Park Residence 'ın 15. katında yer alan. Cep Sineması ve deniz manzaralı Roof Cafe bulunuyor. 7/24 resepsiyon hizmet ile residence hizmetlerinin eksiksiz sunulacağı proje de; kartlı giriş sisteminden rent a car hizmetine, fatura takibinden teknik servise kadar her ayrıntı düşünülmüş.
 
Beylikdüzü" nün merkezinde konumlanan Aris Park Residence projesinden, tek bir vasıta ile şehir merkezine ulaşılabiliyor. Ayrıca proje; E5 ve E6 otoyolları ile ulaşımda avantajlı bir konumda bulunuyor. Eğitim kurumları, ilçe camileri ve alışveriş merkezlerine yakınlığının yanı sıra, bulunduğu bölge itibari ile herhangi bir alt yapı sorunu olmayan Aris Park Residence yaşamın her alanında avantaj sağlıyor. İnşaatı hızla devam edilen Aris Park Residence, sizlere hafta sonu çeşitli aktiviteler eşliğinde keyifli ve eğlenceli zaman geçirme ve örnek daireyi ve örnek katı gezme fırsatı sunuyor.

Paylaş:

HABERLER