Arma Residence’da 60 ay sıfır faiz

Fiyat artışının yıl sonuna kadar ötelendiği, peşin alımlarda özel indirimlerin uygulandığı Arma projesinde 60 aya kadar sıfır faizli ödeme imkanı devam ediyor.
Arma Residence’da 60 ay sıfır faiz

Okkalar İnşaat’ın geliştirdiği, Kurtköy’ün en merkezi noktasında bulunan rezidans projesi Arma’da yaşam başladı. Fiyat artışının yıl sonuna kadar ötelendiği, peşin alımlarda özel indirimlerin uygulandığı projede 60 aya kadar sıfır faizli ödeme imkanı devam ediyor. Yatırım geri dönüş hızı oldukça yüksek bir proje olan Arma’da isteyene ücretsiz kiralama hizmeti sunuluyor. 
Okkalar İnşaat’ın geliştirdiği, Kurtköy’ün merkezinde bulunan ve yüksek yatırım değeriyle dikkat çeken Arma Residence’da yaşam başladı. Konutlar ve ticari alanlar yeni sahiplerine teslim edilirken, renkli ve konforlu bir yaşamın ilk adımları da atılmış oldu.  
Teslimlere rağmen fiyatların bir süre daha sabit tutulduğu projede cazip ödeme seçenekleriyle dolu satın alma fırsatları da devam ediyor. Kurtköy’ün kiralama hızı ve yatırım değeri oldukça yüksek projesinde, arzu eden yatırımcılara hizmet bedeli alınmaksızın kiralama imkanı da sunuluyor.

60 aya kadar sıfır faiz, ücretsiz kiralama desteği
İster oturmak, ister yatırım amaçlı olsun, Kurtköy’ün bu gözde rezidans projesinde konut sahibi olmak isteyenler 60 ay sıfır faizli ödeme avantajından yararlanabiliyorlar. Ayrıca, 60 ayı aşan vadelerde, 120 aya kadar yüzde 0.81 oranlı sabit faizden yararlanma imkanı sunuluyor. 
Metrekaresi 2 bin 750 liradan, daireleri 192 bin 474 liradan başlayan fiyatlarla satışta olan rezidans dairelerin kira bedelleri de yatırımcıları memnun edecek düzeyde. 800 lira seviyelerinden başlayan aylık kira tutarları dairesine göre 3 bin liraya kadar yükselebiliyor. Proje, Kurtköy’ün tam merkezinde ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na sadece beş dakikalık mesafede olduğu için oldukça hızlı bir şekilde ve uygun fiyatlardan kiralanabiliyor. Dolayısıyla Arma, bölge rayiçlerinin üzerinde kira getirisiyle de yatırımcıların yüzünü güldüren, geri dönüş hızı yüksek bir proje.
Tüm dairelerin havalimanına baktığı, 3 metre kat yüksekliğiyle insana ferah bir yaşam alanı sunan toplam 264 dairelik rezidansta daire büyüklükleri 48 ile 235 metrekare arasında değişiyor.

Ötelenen fiyat artışı, hızlı kiralama, yüksek yatırım değeri 
Söz verilen zamanda teslimlerin yapıldığını ve Arma’da rezidans konforunda renkli bir yaşamın başladığını belirten Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka, hemen teslim olmasına rağmen Arma’da herhangi bir fiyat artışına gitmediklerini ve artışı yeni yıla kadar ötelediklerini söyledi. 
Arma’nın oturmak amaçlılar için olduğu kadar yüksek getiri potansiyeliyle yatırımcılar için de bir fırsat projesi olma özelliğini devam ettirdiğini vurgulayan Okka, Arma’da yaşamın başlaması vesilesiyle yaptığı açıklamada şunları belirtti:
“Arma’da renkli ve keyifli bir yaşam başladı. Buna rağmen biz fiyatları yıl sonuna kadar aynı seviyede tutma kararı aldık. Peşin alımlarda sağladığımız özel indirimlerin yanı sıra 60 aya kadar faizsiz ödeme imkanı sağlıyoruz. Daha uzun vade isteyenlere yüzde 0.81 faiz imkanı sunuyoruz. Yatırım amaçlı satın almak isteyenlere ücretsiz kiralama desteğimiz sürüyor. Üstelik daireler çok da hızlı kiralanıyor. Sonuç olarak, Arma gibi görkemli bir projede rezidans konforuna sahip olmak isteyenler için bol seçenekli, avantajlı ve cazip ödeme fırsatlarını devam ettiriyoruz.”

Üniversite, AVM ve iş merkezlerine birkaç dakikalık mesafede 
İstanbul’un yükselen yıldızı olarak tanımlanan bölgelerinden Kurtköy’ün tam merkezinde bulunan Arma Residence, çevresinde yer alan büyük çaplı projelerin de odak noktasında. Sabiha Gökçen Havalimanı, Pendik Marinturk, ViaPort AVM, Formula 1 yarış pisti, Teknopark, Havacılık Bakım Onarım Merkezi (HABOM), Sabancı Üniversitesi, Okan Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi, Alarko Üniversitesi, Koç Lisesi, Coşkun Koleji, Bilfen Anaokulu, Irmak Okulları, Şişli Terakki ve Fenerbahçe Kolejleri gibi bölgeye değer katan yatırımlar, Arma Residence’a oldukça yakın mesafede. Yapımı devam eden yüksek hızlı tren projesindeki istasyonlardan birisi de Kurtköy’de olacak.

Arma Residence hakkında 
Büyüklükleri 48 ile 235 metrekare arasında değişen 264 bağımsız birimden oluşan projede, toplantı odaları, yüzme havuzu, fitness center, buhar odaları, sauna, kafeterya, restoran, çocuk bakım odası, kuru temizleme ile basketbol, voleybol, mini futbol sahası olan çok amaçlı spor tesisleri yer alıyor. Ayrıca çocuklar için bir oyun parkı da mevcut. 
Kurtköy bölgesinin en işlek caddesinde bulunan, çalışma hayatına farklı bir dokunuş getirecek olan proje, site dışına çıkmadan bütün sosyal ihtiyaçların giderilebileceği bir konseptte hazırlandı.
14 bin metrekare arsa, 30 bin metrekare inşaat alanına sahip Arma Residence, sadece 3 bin metrekarelik taban alanı üzerine inşa ediliyor. 11 bin metrekarelik alanı ise yeşil alan olarak bırakılan çevre dostu proje, Viaport Alışveriş Merkezine 3,5 km, Sabiha Gökçen havalimanına 2 km, Teknopark’a 1,5 km, Fuar ve Kongre Merkezi’ne 4 km, TEM otoyoluna 4 km, E-5 otoyoluna 7,5 km, tren istasyonuna 8,5 km, Pendik Marina’ya ve deniz ulaşımına 9 km mesafede.
Tüm dairelerin havalimanına baktığı Arma Residence projesinde net 3 metre kat yüksekliğine sahip daireler ferah ve rahat bir yaşam ve çalışma ortamı sağlıyor.

armarecidence.net

 


DİĞER HABERLER