Asl-ı Bahçe Kartal'da metrekaresi 2 bin 700 TL'ye!

İnanlar’ın Kartal’da yer alan projesi Asl-ı Bahçe oksijen dolu orman havası ve muhteşem deniz manzarası ile keyif, eğlence ve huzur dolu bir geleceğin müjdesini veriyor
Asl-ı Bahçe Kartal'da metrekaresi 2 bin 700 TL'ye!

İstanbul'un son yıllarda en hızlı gelişen ve gün geçtikçe değerlenen bölgesi Kartal, İnanlar’ın yeni projesi Asl-ı Bahçe’ye ev sahipliği yapıyor. İstanbul’un dört bir yanında sürdürdüğü projelerle şehirde yeni bir yaşama biçimi algısı oluşturan İnanlar’ın Anadolu Yakası’nda yer alan çok özel projesi Asl-ı Bahçe, yaşamınıza yeni bir pencere açacak özel peyzajlı bahçeleri, her günü tatil havasında yaşayacağınız terasları, havuzları ve gelişmiş modern iç mimarisiyle şehirde kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz her detayı barındırıyor.
 
Kadıköy-Kartal metrosunun ve Marmaray Projesi’nin kullanıma açılmasıyla ulaşımda bir devrim yaşayacak Kartal’ın Uğur Mumcu, Akşemsettin Caddesi’nde yer alan Asl-ı Bahçe, toplamda 17 bin 415 metrekarelik inşaat alanına sahip. 17 katlı tek blok üzerinde modern iç mimariye sahip dubleks daire ve bahçe katı daire seçenekleri ile yalnızca 90 özel dairenin yer aldığı Asl-ı Bahçe’de herkese uygun yaşam alanları bulunuyor. 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 seçeneklerindeki daireleriyle çocuklu ailelerin idealindeki yaşam standartlarının yanı sıra çalışan genç kesim için de pek çok fırsat barındıran Asl-ı Bahçe’nin m2 fiyatları 2 bin 700 TL ile 3 bin 395 TL arasında yer alıyor. 2013 Haziran ayında tamamlanacak Anadolu Yakası’nın en özel projesi olan Asl-ı Bahçe, lokasyonu, kaliteli mimarisi, planlanan yaşam stili ile sadece bugünün değil, geleceğin de yatırım fırsatını sunuyor.


Paylaş:

HABERLER