Asl-ı Bahçe Metrekaresi 2500 TL'den Başlıyor

Terrace kalitesini İstanbul’un dört bir yanına taşıyan İnanlar’dan Anadolu yakasında yükselen yepyeni bir proje...
Asl-ı Bahçe Metrekaresi 2500 TL'den Başlıyor

İstanbul'un yükselen değeri Kartal'da; doğanın kucağında, Aydos Ormanları’nın eteklerinde, seyrine doyulmaz Adalar manzarası ile göz kamaştıran bir mimari harikası; Asl'ı Bahçe...

Yaşam enerjinizi tazeleyecek özel peyzajlı bahçeleri, hemen yanı başınızda alışveriş olanağı sunan merkezi konumu, 365 günü tatil havasını yaşayacağınız terası, havuzları ile çok özel bir proje.

Asl-ı Bahçe, güvenli, sosyal olanaklarıyla keyifli, tertemiz orman havası ile sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralıyor. Bahçeleriyle yemyeşil bir yaşam, Kartal Uğur Mumcu’da yükseliyor...

Bahçelerin üzerinde yükselen adalar manzarası...

Adalar manzarasına da sahip olan Asl'ı Bahçe, doğanın kucağında, oksijen dolu tertemiz orman havası ve muhteşem deniz manzarası ile keyif, eğlence ve huzur dolu günlerin ipuçlarını veriyor...

Proje, Uğur Mumcu, Akşemsettin Caddesi’nde 16.761 m2’lik inşaat alanı üzerinde yükseliyor. Konuta ayrılan 8.314 m2’lik alanda 17 katlı tek blok üzerinde modern iç mimariye sahip dubleks daire ve bahçe katı daire seçenekleri ile yalnızca 90 özel daire yer alıyor. Projenin 2 adet ticari alan toplamı ise 2.503 m2.

Projenin sosyal alanında, sauna,fitness center, çocuk oyun odası, çok amaçlı salon, duş, WC ve soyunma odaları; açık alanında ise yüzme havuzu, çocuk havuzu ve güneşlenme terası bulunuyor.

Asl-ı Bahçe, 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 seçeneklerindeki daireleriyle herkese uygun yaşam alanı sunuyor. Çocuklu ailelerin güzel bir sohbeti paylaşırken çocuklarını güvenle bahçede oynatabilecekleri, gençlerin aktivite alanlarında sosyalleşebileceği, çalışanların huzurlu terasında işlerini yapabilecekleri farklı ortamlar sunan Asl-ı Bahçe, Kartal’ın yeni yüzü olacak. Başlangıç tarihi 01.10.2011 olan projenin 2013 de tamamlanması planlanıyor.
Projenin m2 fiyatları  2500 – 3000 TL arasında. Lansman fiyatlarına özel olarak indirim yapılabilecek.

Konumuyla fark yaratıyor, nezih çehresiyle çevreliyor...

Kartal; gelişen yeni yüzüyle, Asl’ı Bahçe’nin yeni sakinlerine birbirinden değerli fırsatlar sunuyor. Kartal sahiline 1.5 km yakınlıkta olan Asl-ı Bahçe sakinleri dilediklerinde sahilin keyfini çıkarabilirler. Asl-ı Bahçe aynı zamanda Yunus Emre Camii’ne ve Kartal Adliyesi’ne de çok yakın mesafede. Uğur Mumcu’nun en geniş park alanlarına komşu Asl’ı Bahçe, ayrıca alışverişin de yanı başında… Kartalın yüksek noktasında konumlanan bu özgün proje hem şehirli hem de doğanın içinde. Park ve bahçelerle kaplı bu yaşamı seveceksiniz.

Yükselen değer Kartal’ın değeri Asl-ı Bahçe ile artıyor...

Bir zamanların "Kartalimen" ismindeki küçük bir balıkçı köyü, şimdinin en prim yapan bölgesi haline geliyor. İstanbul’un en önemli ticaret ve sanayi bölgelerinden biri Kartal, tarihi ve kültürel zenginliklerinin yanı sıra büyük projelere ev sahipliği yapmasıyla değerlerinizi daha da yükseltiyor.

Randevu ile özel sunum...

Asl-ı Bahçe ile ilgili özel sunum ve detaylı bilgi almak isteyenlerin diledikleri zaman İnanlar Ofisi’ni ziyaret etmeleri ya da  212 215 50 30’dan özel  randevu almaları  mümkün.

Proje detayları için tıklayın


Paylaş:

HABERLER