Asl-ı Bahçe'de Metrekare Fiyatları 2 Bin 700 TL'den Başlıyor

İnanlar İnşaat tarafından Kartal'da hayata geçirilen Asl-ı Bahçe projesinde metrekare birim fiyatları 2.700-3.395 TL arasında değişiyor..
Asl-ı Bahçe'de Metrekare Fiyatları 2 Bin 700 TL'den Başlıyor

İnanlar'ın Kartal'da hayata geçirdiği Asl-ı Bahçe, 2013 Haziran ayında tamamlanacak.  Özel peyzajlı bahçeleri, her günü tatil havasında yaşayacağınız terasları, havuzları ve gelişmiş modern iç mimarisiyle şehirde kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz her detayı barındırıyor.

BİR SENE SONRAKİ EVİNİZİ ŞİMDİDEN GÖRMEK İSTER MİSİNİZ?
 
Kartal’daki cennet Asl-ı Bahçe’nin örnek dairesinde, gelecekteki mutlu yuvanızı deneyimleyebilir, size özel hazırlanan ayrıcalıklı ve konforlu yaşam alanınızı yakından inceleyebilirsiniz. Asl-ı Bahçe projesinde yer alan daireler kaliteli, son teknoloji ile üretilen dayanıklı ve modern detayları ile dikkat çekiyor.
 
Kadıköy-Kartal metrosunun ve Marmaray Projesi’nin kullanıma açılmasıyla ulaşımda bir devrim yaşayacak Kartal’ın Uğur Mumcu, Akşemsettin Caddesi’nde yer alan Asl-ı Bahçe, toplamda 17.415 m2’lik inşaat alanına sahip. 17 katlı tek blok üzerinde modern iç mimariye sahip dubleks daire ve bahçe katı daire seçenekleri ile yalnızca 90 özel dairenin yer aldığı Asl-ı Bahçe’de herkese uygun yaşam alanları bulunuyor. 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 seçeneklerindeki daireleriyle çocuklu ailelerin idealindeki yaşam standartlarının yanı sıra çalışan genç kesim için de pek çok fırsat barındıran Asl-ı Bahçe’nin m2 fiyatları 2.700-3.395 TL arasında yer alıyor. 2013 Haziran ayında tamamlanacak Anadolu Yakası’nın en özel projesi olan Asl-ı Bahçe, lokasyonu, kaliteli mimarisi, planlanan yaşam stili ile sadece bugünün değil, geleceğin de yatırım fırsatını sunuyor.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05