Asmalı Evler Her Eve Bahçe Getiriyor

Bahçeşehir’de inşaa edilen Asmalı Evler, ‘Her Eve Bir Bahçe’ anlayışı ile Bahçeşehir’e yeni bir soluk getiriyor.
Asmalı Evler Her Eve Bahçe Getiriyor

Gayrimenkul sektörünün deneyimli isimlerinden Salih Kuzu tarafından kurulan Dekar DK,  Asmalı Evler Projesi ile İstanbul’da bahçeli bir yaşam hayalini gerçeğe dönüştürüyor.

Dekar DK, bahçeli bir hayata adım atmak isteyen aileler için tasarladığı Asmalı Evler projesi ile Bahçeşehir’e yeni bir soluk getiriyor. ‘Her eve bir bahçe’ anlayışı ile tasarlanan Asmalı Evler Projesi, 40 m² ile 300 m² arasında değişen bahçelere sahip, 134-180 m² arası brüt alanlı 9 farklı ev tipinden oluşuyor.

Toplam 170 bahçeli evden oluşan ve 80 milyon TL yatırım değerine sahip olan Asmalı Evler Projesi’nin 64 bahçeli evden oluşan ilk etabı Kasım 2012 tarihinde teslim edilecek. Ön satışları büyük ilgi gören ilk etap için satışlar devam ediyor.  Asmalı Evler’in 64 konuttan oluşan ikinci etabı  Haziran 2013 tarihinde, 42 konuttan oluşan üçüncü etabı ise Eylül 2013 tarihinde teslim edilecek.

Yüzde 25 peşin, yüzde 75 taksit imkanı

Fiyatları 308 bin TL ve 590 bin TL arasında değişen Asmalı Evler Projesi’nde konut sahibi olmak isteyenlere, yüzde 25 peşin yüzde 75 taksitli veya banka kredili olarak ödeme olanağı sunuluyor.  Projenin bir diğer dikkat çekici özelliği ise, benzer projelere göre daha uygun bir aidat bedeli belirlenecek olması.

Salih Kuzu: “Bahçeli bir eve sahip olmak her ailenin özlemidir”

Gayrimenkul sektöründe uzun yıllar profesyonel olarak görev yapan ve ardından kendi markasını yaratan Dekar DK Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu, sektörde bugüne kadar kazanmış olduğu deneyim ve birikimi ile, ailelerin ihtiyaçlarının ön planda olduğu  farklı konseptlerde projeler gerçekleştireceklerini söyledi.

Yine Bahçeşehir’de inşa edilen ve 2010 yılında teslim edilen Günışığı Evleri Projesi ile yatırımcılara 2 yılda yüzde 60 prim sağladıklarına dikkat çeken Salih Kuzu, “ Asmalı Evler projemizde de yatırımcılarımız yüksek bir prim elde edecekler. Profesyonel hayatım boyunca sadece bahçeli ev olarak 3 bine yakın ev inşa ettim. Bahçeli ev talep eden ailelerin ihtiyaçlarını çok iyi biliyor ve projelerimize bu doğrultuda yön veriyoruz. Bahçeşehir’de konut sahibi olmak isteyenlerin temel önceliği bahçe içinde bir eve sahip olmak. Biz de bu istekten yola çıktık ve Asmalı Evler projesini hayata geçirdik. Üç etaptan oluşan projemizin ilk etabı, satışlar başlamadan büyük ilgi gördü ve önemli bir bölümünün satışını gerçekleştirdik. Hem ilk etabın kalan bölümünde, hem de diğer etaplarımızda bu ilginin artarak devam edeceğine inanıyoruz. Asmalı Evler, hem oturmak hem de yatırım yapmak isteyenlerin yüzünü güldürecek bir projedir” dedi.   

Toplam 48 bin 327 m² arsa alanı içerisine inşa edilen Asmalı Evler, konutlara özel bahçeler, yarı olimpik yüzme havuzu, kafe ve fitness salonunun yer aldığı sosyal tesisler, kapalı ve açık otoparklar, rekreasyon alanları, yürüyüş parkurları ile betonun değil yeşilin hakim olduğu bir hayat sunuyor. 

Proje detayları için tıklayın


Paylaş:

HABERLER