Asmalı Evler'de 308 Bin Liraya Bahçeli Hayat

Bahçeşehir’de inşa edilen Asmalı Evler, ‘Her Eve Bir Bahçe’ anlayışı ile Bahçeşehir’e yeni bir soluk getiriyor.
Asmalı Evler'de 308 Bin Liraya Bahçeli Hayat

Dekar DK, bahçeli bir hayata adım atmak isteyen aileler için tasarladığı Asmalı Evler projesi ile Bahçeşehir’e yeni bir soluk getiriyor. ‘Her eve bir bahçe’ anlayışı ile tasarlanan Asmalı Evler Projesi, 40 metrekare ile 300 metrekare arasında değişen bahçelere sahip, 134-180 metrekare arası brüt alanlı 9 farklı ev tipinden oluşuyor.

Toplam 170 bahçeli evden oluşan ve 80 milyon TL yatırım değerine sahip olan Asmalı Evler Projesi’nin 64 bahçeli evden oluşan ilk etabı Kasım 2012 tarihinde teslim edilecek. Ön satışları büyük ilgi gören ilk etap için satışlar devam ediyor.

Asmalı Evler’in 64 konuttan oluşan ikinci etabı Haziran 2013 tarihinde, 42 konuttan oluşan üçüncü etabı ise Eylül 2013 tarihinde teslim edilecek.

Yüzde 25 peşin, yüzde 75 taksit imkanı

Fiyatları 308 bin TL ve 590 bin TL arasında değişen Asmalı Evler Projesi’nde konut sahibi olmak isteyenlere, yüzde 25 peşin yüzde 75 taksitli veya banka kredili olarak ödeme olanağı sunuluyor. Asmalı Evler'in bir diğer dikkat çekici özelliği ise, benzer projelere göre daha uygun bir aidat bedeli belirlenecek olması.


Toplam 48 bin 327 metrekare arsa alanı içerisine inşa edilen Asmalı Evler, konutlara özel bahçeler, yarı olimpik yüzme havuzu, kafe ve fitness salonunun yer aldığı sosyal tesisler, kapalı ve açık otoparklar, rekreasyon alanları, yürüyüş parkurları ile betonun değil yeşilin hakim olduğu bir hayat sunuyor.


Paylaş:

HABERLER