Asrın Konutları fiyatlar 'da bahar kampanyası !

Kuran İnşaat’ yapmış olduğu Asrın Konutları 15 Mayıs – 15 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak bir kampanyaya imza atıyor.
Asrın Konutları fiyatlar 'da bahar kampanyası !

ASRIN KONUTLARI’ NDA OTURUM SAYISI % 60 ‘a ULAŞTI…

Kuran İnşaat tarafından Beylikdüzü’nde inşa edilen Asrın Konutları müspet aile yaşantısı ile dikkat çekiyor.

Şehir hayatının tam ortasında huzur ve konforu bir arada sunan Asrın Konutları sizleri 365 gün otel konforunda eşsiz bir yaşama davet ediyor.

Hemen Teslim, Hemen Tapu…

75 m2, 95 m2, 134m2, 166 m2, 175m2 ve 215 m2 büyüklüklerinde toplamda 258 daire ve 3 dükkandan oluşmaktadır. Hemen teslim edilen ve hemen tapuları verilen 1+1, 2+1, 3+1 olarak planlanan dairelerde 1. Sınıf ürünler ve işçilik kullanılmıştır. Dairelerin ankastre içerisinde ocak fırın – davlumbaz, portmanto standart olarak dahil edilmiştir. Türkiye’ de 14 katlı bloklarda ilk defa uygulanan tüm odalarda ve koridorlarda yangın alarm ve springleri mevcuttur.

Asrın Konutları; Yaşamın Tam Merkezinde... 

Beylikdüzü E-5 yürüyerek 8 dk, araçla 40 sn, E-6 bağlantı yoluna araçla 3,5 dk ve metrobüse yürüyüş mesafesinde bulunan Asrın Konutları’ nın yakın mesafede 2si devlet hastanesi olmak üzere 5 hastane, 14 tane büyük alışveriş merkezi ve birçok okul bulunmaktadır.

Asrın Konutları; Maddi Manevi Tüm İhtiyaçların Merkezi…

Asrın Konutları sosyal tesislerinde rahat bir kullanım için bay ve bayanlara ayrı ayrı kapalı yüzme havuzları, saunalar, spor salonları, spa salonları ve oyun salonları dizayn edilmiştir. Ayrıca 120 öğrenci kapasiteli 0-5 yaş kreş, 216 m2 market, 580 m2 mescitler, sohbet odaları ve ibadethane bölümü bulunmaktadır.

Her türlü ayrıntının düşünüldüğü projede, taziye evi, çatı cafe- restaurant, çatıda 300 mlik yürüyüş ve koşu parkuru, Çatı açık hava fitness – basket ve voleybol sahaları, bay – bayan kuaför salonları bulunmaktadır.

19 adet sosyal tesisi ile 365 gün tatil imkanı sunan Asrın Konutları, 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi ve konusunda uzman güvenlik ekibiyle sürekli ve etkin koruma altındadır.

Asrın Konutları’ nda Bahar Fırsatı

Kuran İnşaat’  yapmış olduğu Asrın Konutları 15 Mayıs – 15 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak bir kampanyaya imza atıyor. Belirli sayıda daireler için düzenlenen kampanya yatırımcıları şimdiden yazın sıcacık atmosferine götürmeyi planlıyor. Son 37 dairenin M2 fiyatları 2.100 tl’ den satışa sunulan Asrın Konutları bünyesinde bulunan Verd Hotel’ de hafta sonu full pansiyon tatil imkanı sunuyor. 800 metre özel plajı içinde olan İstanbul’ un Karadeniz sahilinde konumlanan Verd Hotel, rahatlık ve konforu bir arada sunuyor.  Her türlü olanağın bulunduğu otelde bayanlara özel plaj, havuz ve aileye özel plaj imkânları da bulunmaktadır.

Son deprem yönetmeliği doğrultusunda çevre fore ve temel altı fore kazık sistemi destekleri ve 5 bodrumu ile deprem güvenliğini öncelikli tutan, Osmanlı Mimarisinin ile Modern Mimarinin sentezinden oluşan bir konsept ile huzurlu bir yaşamın kapılarını ardına kadar açıyor.

Satış Ofisi: 0212 852 30 30 / www.kuraninsaat.com

Asrın Konutları: İnşaat sektöründeki tecrübe ve birikimi ile estetik, sağlam, güvenilir ve konforlu yapılar üreten Kuran İnşaat, bir çok projeyi başarıyla tamamlamıştır.

Dayanıklı yapılar üretmenin yanında, fonksiyonelliğe ve satış sonrası müşteri memnuniyetine de özel bir önem vererek bu doğrulta çalışmaları yürütmektedir.


Paylaş:

HABERLER