Atakent 3'te Son Fırsatlar!

Artaş Grubu'nun Atakent'te inşa ettiği Avrupa Konutları Atakent 3'ün son daireleri de hızla sahiplerini buluyor. Hemen teslim son dairelerin 272.400 TL'den başlayan fiyatlarla alıcı bulduğu projede alternatif ödeme seçenekleri sunuluyor.
Atakent 3'te Son Fırsatlar!

Emlak Konut  GYO, geçtiğimiz günlerde hasılat paylaşımı modeliyle satışı devam eden projelerinin Mart Ayı satış raporunu açıkladı. Rapora göre tüm projelerin Mart ayı toplamında 393 daire satışı gerçekleştirilirken, bu satışın 195'i Avrupa Konutları Atakent 3'ten yapıldı.

Hemen teslim son dairelerin 272.400 TL ile 716.200 TL arasında fiyatlarla satışa sunulduğu Avrupa Konutları Atakent 3'te 60 aya kadar %0,71, 120 aya kadar ise %0,73 faiz oranıyla kredi kullanılabiliyor. Projede ayrıca %50'si peşin kalan %50'lik kısmı yıl sonuna ertelenen alternatif ödeme seçeneği de sunuluyor.

Kendi İçinde Bir Şehri Andırıyor

Markalı konut projeleri arasında geniş sosyal yaşam alanlarıyla öne çıkan Avrupa Konutları Atakent 3, bir şehri andıran donatılarıyla dikkat çekiyor. Projede; Taksim Meydanı büyüklüğünde bir site meydanı, merkezde konumlandırılan tarihi Kayseri Saat Kulesi'nin bir benzeri ve göl kafe ile özgün bir yaşam alanı oluşturuldu. Diğer konut projelerine de örnek niteliğinde tasarlanan Avrupa Konutları Atakent 3'de aidatlar da düşük oranlarda tutuluyor. Profesyonel site ekibiyle teslim sonrasındaki kalitenin yıllarca sürdürülmesinin sağlandığı projede spor tesisleri arasında; açık ve kapalı yüzme havuzları, futbol, basketbol, voleybol sahaları, tenis kortu, fitness center, sauna, buhar odası, squash, aerobik ve pilates salonları yer alıyor. Ayrıca site içerisinde market, bay/bayan kuaförü, eczane, kuru temizleme, lostra salonu, oto yıkama gibi ticari üniteler bulunuyor.

Atakent'e Acıbadem Hastanesi'ni getirdi

Avrupa Konutları Atakent 3 bünyesinde inşa edilen hastane, geçtiğimiz ay yapılan anlaşmayla Acıbadem Hastanesi'nin işletmesine verildi. Türkiye'nin en büyük sağlık gruplarından olan Acıbadem Hastanesi'ni Atakent'e getiren Avrupa Konutları Atakent 3, şimdiden bölgenin merkezi haline geliyor.

Çocuklar İçin Her Şey Düşünüldü

2 bin 300 konutluk Avrupa Konutları Atakent 3'ün yanı başında bulunan TOKİ Avrupa Konutları İlköğretim Okulu 24 dersliğiyle geçtiğimiz Eylül ayında eğitime başladı. Çocuklu ailelerin rahat ve mutlu bir hayat sürmeleri için her şeyin düşünüldüğü Avrupa Konutları Atakent 3'te çocuklar için tasarlanan sosyal alanlar oldukça güvenli bir ortam sağlıyor.

Club House İle Tüm Aktiviteler Site Sakinlerinin Yanı Başında

Spor ve sağlıklı yaşam için hayal edilen her türlü aktiviteyi modern teknolojinin gerektirdiği alt yapı ve kalite ile birleştiren Club House, açık ve kapalı havuzları, squash kortları, fitness salonu, sauna ve buhar odaları, pilates, yoga, spinning, crunch, aerobic ve bale gibi stüdyo dersleri ile her yaşa ve zevke uygun spor aktivitelerini bünyesinde barındırıyor. Düzenlenen yarışmalar, geziler ve uluslararası festivallerle farklılık oluşturan Club House ile Avrupa Konutları Atakent 3'te komşuluk ilişkileri daha da değer kazanıyor.

Atakent'in merkezinde konumlanan Avrupa Konutları Atakent 3, TEM ve E-5 otoyollarına yakınlığıyla şehir içi ulaşımda büyük bir avantaja sahip. Atatürk Havalimanı'na yakınlığıyla da dikkat çeken projenin çevresinde üniversiteler ve hastaneler yer alıyor. Ayrıca Marmaray'ın da devreye girmesiyle birlikte Taksim, Maslak ve Kadıköy'e de hızlı bir ulaşım mümkün olacak.


Paylaş:

HABERLER