Ataşehir Sarissa Evleri'nde 505 bin TL'ye 3+1, Temmuz'da teslim

Toplam 417 konuttan meydana gelen Sarissa Ataşehir projesinde önümüzdeki Temmuz ayında teslimler başlayacak. Projede satışı süren 3+1'lerin fiyatı 505 bin liradan başlıyor
Ataşehir Sarissa Evleri'nde 505 bin TL'ye 3+1, Temmuz'da teslim

Önümüzdeki Temmuz ayında yaşamın başlayacağı Sarissa İstanbul projesi Ataşehir'de yükseliyor. Mimar Han Tümertekin tarafından tasarlanan projesi AKS Yapı inşa ediyor. 19 ila 20 katlı 5 blokta halinde yükselen projede satışı süren 1+1 daireler 245 bin liradan, 3+1 daireler 505 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Projenin Bank Asya ve Albaraka Türk ile anlaşması bulunuyor. 120 ayda yüzde 1,15 oranında faiz uygulanıyor.
 
19 dönümlük alana kurulan Sarissa İstanbul projesinin yapımına 2009 yılında başlanmıştı. Projede toplam 417 konut yer alıyor. Dairelerin büyüklükleri 49 metrekare ile 258 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Sarissa İstanbul projesinde sosyal tesis ve peyzaj çalışmalarının tamamlanması yıl sonunu bulacak.
 
İsmini Hitit uygarlığının önemli yerleşim merkezi "Sarissa" kentinden alan Sarissa Ataşehir projesinde Sarissa Wellness Club adı verilen alanda jakuzi, sauna, masaj odası yer alıyor. Çocuklar için yapılan Sarissa Kids Club'ta çocuk parkı, çocuk oyun ve eğlence alanı, çocuk sineması ve kreş bulunuyor.
 
Sarissa Sport Club bölümünde ise açık ve kapalı yüzme havuzu, yürüyüş ve koşu parkuru, tenis kortu, fitness center, mini golf sahası, masa tenisi, çok yönlü spor sahaları, mini futbol sahası ve bay-bayan soyunma odaları mevcut durumda.


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05