Ataşehir Sarissa Evleri'nde 505 bin TL'ye 3+1, Temmuz'da teslim

Toplam 417 konuttan meydana gelen Sarissa Ataşehir projesinde önümüzdeki Temmuz ayında teslimler başlayacak. Projede satışı süren 3+1'lerin fiyatı 505 bin liradan başlıyor
Ataşehir Sarissa Evleri'nde 505 bin TL'ye 3+1, Temmuz'da teslim

Önümüzdeki Temmuz ayında yaşamın başlayacağı Sarissa İstanbul projesi Ataşehir'de yükseliyor. Mimar Han Tümertekin tarafından tasarlanan projesi AKS Yapı inşa ediyor. 19 ila 20 katlı 5 blokta halinde yükselen projede satışı süren 1+1 daireler 245 bin liradan, 3+1 daireler 505 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Projenin Bank Asya ve Albaraka Türk ile anlaşması bulunuyor. 120 ayda yüzde 1,15 oranında faiz uygulanıyor.
 
19 dönümlük alana kurulan Sarissa İstanbul projesinin yapımına 2009 yılında başlanmıştı. Projede toplam 417 konut yer alıyor. Dairelerin büyüklükleri 49 metrekare ile 258 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Sarissa İstanbul projesinde sosyal tesis ve peyzaj çalışmalarının tamamlanması yıl sonunu bulacak.
 
İsmini Hitit uygarlığının önemli yerleşim merkezi "Sarissa" kentinden alan Sarissa Ataşehir projesinde Sarissa Wellness Club adı verilen alanda jakuzi, sauna, masaj odası yer alıyor. Çocuklar için yapılan Sarissa Kids Club'ta çocuk parkı, çocuk oyun ve eğlence alanı, çocuk sineması ve kreş bulunuyor.
 
Sarissa Sport Club bölümünde ise açık ve kapalı yüzme havuzu, yürüyüş ve koşu parkuru, tenis kortu, fitness center, mini golf sahası, masa tenisi, çok yönlü spor sahaları, mini futbol sahası ve bay-bayan soyunma odaları mevcut durumda.


Paylaş:

HABERLER