Avrupa Konakları Florya'da müstakil yaşam!

Avrupa Konutları markası altında projeler sunan Artaş İnşaat, Florya'da inşa ettiği "Avrupa Konakları Florya" projesinde satışlar devam ediyor.
Avrupa Konakları Florya'da müstakil yaşam!

Avrupa Konakları'nın Florya'da hayat bulan son projesi "Avrupa Konakları Florya" da satışlar devam ediyor. Florya Atatürk Ormanı'nın hemen yanında hayata geçirilen ve sahip olduğu lüks detaylarla dikkat çeken proje sekiz blok ve üç farklı konut tipinden oluşuyor.

Seksen konutun yer aldığı ve Nisan 2012 tarihinde teslim edilmesi hedeflenen proje, 4+1 ve 5+2 dairelerden oluşuyor. 4 oda 1 salon bahçe katlarının büyüklüklerinin 215 metrekare olduğu projede aynı büyüklükteki ara katların büyüklüğü 235 metrekare. 5 oda 2 salon şeklindeki çatı katı dubleksleriyse 405 metrekare büyüklüğe sahip.
 
"Florya'nın karakteristik mimarisine sadık kaldık"
 
Avrupa Konakları Florya'nın, İstanbul'un en karakteristik semtlerinden Florya'ya 'Avrupa' standartlarında konforu getirdiğine dikkat çeken Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, "Florya'nın karakteristik az katlı mimari yapısına sadık kalarak inşa ettiğimiz projede bloklar sadece bir ağaç boyu kadar. Mutfaktan, salona, banyodan odalara kadar evin her detayında, müşterilerimizden kazandığımız güvene yakışır bir konforu kullandık. Avrupa Konakları Florya'nın, İstanbul'un en gözde semtlerinde konfor ve huzuru yaşamak isteyen müşterilerimizin her türlü ihtiyacına cevap vereceğine inanıyoruz" dedi.
 

Paylaş:

HABERLER