Avrupa Konutları Atakent 3'te yılın son fırsatı

rtaş İnşaat’ın Atakent’in merkezinde inşa ettiği Avrupa Konutları Atakent 3 projesinde son dairelere özel cazip bir kampanya başlatıldı.
Avrupa Konutları Atakent 3'te yılın son fırsatı
 Düzenlenen kampanya kapsamında daire bedelinin %50’si peşin, kalan %50’lik bölüm ise vade farkı uygulanmadan 31 Aralık 2013’e erteleniyor.
 
Geniş sosyal yaşam alanlarıyla ve sürdürülebilir kalite anlayışıyla, markalı konut projeleri arasında özel bir yer edinen Avrupa Konutları Atakent 3’te hemen teslim son daireler için çeşitli ödeme planlarıyla birlikte cazip bir kampanya düzenlendi.
 
6 ay erken teslimle yaşamın başladığı Avrupa Konutları Atakent 3’te 272.400 TL’den başlayan fiyatlarla satışlar devam ediyor. Düzenlenen son kampanyayla birlikte %50’si peşin alınan dairenin %50’lik ödemesi 0 faizle 31 Aralık 2013’e erteleniyor.
 
Avrupa Konutları markasının geleneği olarak 6 ay erken teslimle yaşamın başladığı Avrupa Konutları Atakent 3 projesinde son daireler için düzenlenen kampanya yıl sonuna kadar devam edecek.
 
Alternatif Ödeme Planları Sunuluyor
 
Belirlenen ilk ödeme planında müşteriler konut fiyatının yüzde 50’sini peşin ödeyip, kalan yüzde 50’lik kısmı 31 Aralık 2013 tarihinde sıfır faizle ödeyebilecek. Düzenlenen kampanyayla birlikte sunulan diğer ödeme şekli de %25’lik peşinat ödendikten sonra kalan %75’lik kısmı uygun oranlarda konut kredisiyle Haziran 2013’te ödemeye başlayabiliyorlar.
 
Atakent’tin merkezinde inşa edilen Avrupa Konutları Atakent 3 projesinde daire sahiplerinin büyük kısmı evlerini teslim aldı. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerindeki daireler ile her zevke hitap eden proje sunduğu ayrıcalıklarla fark oluşturuyor.
Sürdürülebilir yaşam alanlarıyla markalı konut projeleri arasında örnek niteliği kazanan proje 165 dönümlük peyzaj alanına sahip olmasıyla ve geniş sosyal yaşam alanlarıyla dikkat çekiyor.
 
Tatil köyü konforunda hayata geçen Avrupa Konutları Atakent 3 projesi, Taksim meydanı büyüklüğündeki site meydanı, merkezde konumlandırılan tarihi Kayseri Saat Kulesi’nin bir benzeri ve göl kafe ile özgün bir yaşam alanı oluşturuyor.
Avrupa Konutları Atakent 3 projesinin yanı başında Eylül ayında eğitime başlayan TOKİ Avrupa Konutları İlköğretim Okulu, site sakinlerinin çocukları için avantaj sağlıyor.
 
Aidatlar El Yakmıyor
 
Benzer projelere kıyasla aidatların düşük oranlarda tutulduğu Avrupa Konutları Atakent 3 projesinde profesyonel spor kulübü, yüzme havuzları, spor sahaları, oyun alanları, göl restoran/kafe ve site meydanı bulunuyor. Site sakinlerinin keyifle vakit geçirdiği spor tesisleri arasında; açık ve kapalı yüzme havuzları, futbol, basketbol, voleybol sahaları, tenis kortu, fitness center, sauna, buhar odası, squash, aerobik ve pilates salonları yer alıyor. Projenin geniş sosyal yaşam alanları, site sakinlerine aidatlarla yük olmaması için sürdürülebilir nitelikte yönetiliyor.
 
Ayrıca 2 bin 300 konutluk sitenin içerisinde market, bay/bayan kuaförü, eczane, kuru temizleme, lostra salonu, oto yıkama gibi ticari üniteler site sakinlerine tüm aradıklarını yanı başlarında bulabilecekleri bir yaşam alanı sunuyor.

Paylaş:

HABERLER