Avrupa Konutları'nda metrekare fiyatı 2 bin 700TL'ye ulaştı!

Avrupa Konutları markasıyla 5 yılda 6 binin üzerinde konut üreten Artaş-Güner ortaklığı Halkalı'daki Atakent 3 projesinde 5 günde 1000 konut satarak yeni bir rekora imza attı.
Avrupa Konutları'nda metrekare fiyatı 2 bin 700TL'ye ulaştı!

Halkalı'da Atakent 3 projesinde 5 günde 1000 konut satarak önemli bir başarıya imza atan Avrupa Konutları İcra Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, bu satış başarısının ardında müşterilerin güveni ve Avrupa Konutları projelerinin yüksek prim getirisi olduğunu kaydetti. 14 Ocak'ta 2 bin 400 TL'den satışa çıktıklarını anlatan Çetinsaya, "Aradan 15 gün geçti, şu anda metrekare satış fiyatı 2 bin 700 TL'ye ulaştı. Bu rakamın nisan, mayıs gibi 3 bin 500 TL'yi bulacağını düşünüyorum" dedi.

 
TÜM PROJELERİ KAZANDIRDI
 
Süleyman Çetinsaya, Avrupa Konutları markasının güvenle özdeşleştiğini belirterek, "Bugün yaptığımız her proje yoğun ilgiyle karşılanıyor. Bugüne dek tüm Avrupa Konutları projelerimizde erken teslimler yaptık ve bunun yanında tüm projelerde ev sahiplerine büyük kazançlar sağladık.
 
Projemizi inşallah 18'ayda tamamlayıp teslim edeceğiz" dedi. Çetinsaya Avrupa konutları Atakent 3'te 0,77 faiz oranıyla kredi kullanılabildiğine değinerek, "Tüketicilelerimiz 18 ayda ödedikleri faizin üzerinde prim kazanacaklar. 18 ayda yüzde 15 civarında faiz ödeyen müşterimizin konutunun yaptığı prim ise yüzde 50 seviyesinde olacak" dedi.
 
MEYDANI VE KORUSU VAR
 
Çetinsaya, yüzde 85'i yeşil alanlara ayrılan proje içinde bir kent meydanı, 45 bin metrekarelik bir koru, 4 yıldızlı bir otel, 15 mağaza, eczane, cafe ve restoranların yer alacağını anlattı. Atakent 3'te büyük bir gölet, konut bloklarının arasında şelaleler ve havuzlar bulunacak. Çetinsaya, kentmeydannında Kayseri'nin kent meydanındaki tarihi saat kulesinin bir benzerinin de inşa edileceğini kaydetti. Proje içindeki 45 bin metrekarelik ormanlık alan da koru olarak değerlendirilecek.

Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05