Axis Alışveriş merkezi 6 haziran'da Kağıthane'de açılıyor

Suryapı Kağıthane'de Tago Mimarlık imzası ile yepyeni bir alışveriş merkezini hizmete sokuyor.
Axis Alışveriş merkezi 6 haziran'da Kağıthane'de açılıyor

Yatırım ve İnşaatı Suryapı tarafından sağlanan Axis Avm 6 Haziran'da Kağıthane'de açılış töreniyle hizmet vermeye başlayacak. Toplam 70.240 m2 üzerine inşa edilen Axis Alışveriş merkezi 100'ün üzerinde perakende mağaza ile Kağıthane'ye farklı bir soluk getirecek.  Yapımına 2011 yılında başlanan Axis alışveriş merkezi Mecidiyeköy'e  5 dakika ve Beşiktaş'a 10 dakikalık mesafede konumlandırıldı. 

Axis Kağıthane AVM, Türkiye'nin en başarılı emlak yatırımları araştırması sonucu Alışveriş merkezleri kategorisinde ikinci oldu. Axis AVM'de yeralacak markalar arasında LCW, Kiğılı, Mango, Makro marketler zinciri, Media Markt, Cinepol Sinemaları, English Home, Koçak Gold, Damat, Kemal Tanca, Turkcell, Avea, Bosh, Siemens, Armağan Giyim, Sarar, U.S. Polo, Koton, İkiler, De Facto, Quantum saat, e-bebek gibi sektörün önde firmaları yeralacak. Kiralamaların hızla devam ettiği AVM'de yoğun bir talep söz konusu.

Gıda katının yanı sıra 2000 m2 Playland  Çoçuk alanı, Bowling ve bilardo salonu, bölge halkının ihtiyacına cevap verecek. 


Paylaş:

HABERLER