Bahçeli Yaşam trendi yükseliyor

Konut sektöründe ilklerin yaratıcısı Soyak’ın, Halkalı’da yer alan Soyak Park Aparts projesindeki bahçeli kent evleri, hem şehirde yaşamak hem de şehirden uzaklaşmak istemeyenler için 22 Mayıs’a kadar kaçırılmayacak fırsatlarıylasatışta.
Bahçeli Yaşam trendi yükseliyor

Bu yaz aylarınıkendi bahçesinde geçirmek isteyenler;

Soyak Park Aparts’ta evlerine 2.750TL’ye sahip oluyorlar…

Konut sektöründe pek çok öncü projeye imza atan Soyak’ın İstanbul Halkalı’da yer alan Soyak Park Aparts projesindeki bahçeli kent evleri, şehir yaşamından bir nebze de olsa uzaklaşmak isteyenler için bire bir. Gündelik koşturmacanın ardından bahçenin verdiği huzur ve keyif, günümüz insanın aradığı koşulların başında geliyor.Çağımız insanı için en büyük lüks olanşehirde yaşarken aynı zamanda doğanın içinde olmak, bahçede yorgunluk atmak, huzuru yaşamak Soyak Park Aparts’ta fazlasıyla mümkün. Bu olanağı sunan 1+1, 2+1 ve 3+1 dubleks bahçeli kent evlerinin fiyatları 276 bin ila 401 bin TL arasında değişiyor.

Google trends raporuna göre her yıl Mayıs Haziran aylarında bahçeli ev konsepti trendinde artış yaşanıyor. Geçen yıla oranla bu seneki Mayıs ayı ortalamaları, son 5 yıla oranla tavan yapmış durumda..İklim değişikliğinin hızla kendini belli etmeye başladığı mevsim geçişlerinde yaz aylarını evlerinde kapalı geçirmek istemeyenler için şehirli insanın bahçe arayışı gün geçtikçe artıyor.


Paylaş:

HABERLER