Barışlife 1 konutları'nda son daireler, 165 bin TL'ye 2+1

Barış Yapı'nın hayata geçirdiği Barışlife 1 Konutları projesinde son 23 konutun satışları devam ediyor. Projede 1+1 dairelerin tamamı tükendi
Barışlife 1 konutları'nda son daireler, 165 bin TL'ye 2+1

Butik bir proje olarak tasarlanan Barışlife 1 Konutları'nda son dairelerin satışları devam ediyor. Hemen taşınma imkanı sunulan Barış Life 1, Esenyurt'ta yükseliyor. 9 ila 10 katlı iki bloktan meydana gelen projede toplam 106 konut bulunuyor. Barış Life 1'de satılık 23 adet daire kaldı. Projenin arsa alanı 8 bin metrekare olarak belirlendi.

1+1 dairelerin tamamının satıldığı Esenyurt Barışlife 1'de 115 metrekarelik 2+1 daireler 165 bin liraya, 150 metrekarelik 3+1 daireler 220 bin liraya alıcılara sunuluyor. Projeden ev sahibi olmak için banka kredisi kullanılabiliyor.

Tapu ve anahtar teslimlerinin hemen yapıldığı Barış Life 1 projesinde her daireye 20 metrekare kiler ve 2 araçlık kapalı otopark yeri düşüyor. Daireler Arçelik marka dijital fırın, set üstü, cam ocak, sürgülü aspiratör, 8 programlı

bulaşık makinesi ile teslim ediliyor.Esenyurt Barışlife projesi bay ve bayanlar için ayrı ayrı yapılmış üstü kapatılıp açılabilen havuz ile dikkat çekiyor. Projedeki sosyal alanlar arasında sauna, geleneksel Türk hamamı ve fitness salonu bulunuyor.


Paylaş:

HABERLER