Batışehir'de Yeni Etap Geliyor, Ödemesi 2013'te

Batışehir yeni etap dairelerinden öncelikli seçim avantajı ve ödeme fırsatları çok yakında sunulacak.
Batışehir'de Yeni Etap Geliyor, Ödemesi 2013'te

Ege Yapı Group’un Emlak Pazarlama İnşaat A.Ş. (EPP), TOKİ ve Emlak Konut GYO işbirliğiyle Bağcılar’da 800 milyon dolar değerindeki Batışehir projesinde 338 konutluk yeni etap satışları çok yakında başlayacak. Batışehir’de herkesin ihtiyacına uygun 47 farklı tipte daire bulunuyor.

Ege Yapı Group, İstanbul'un yeni merkezi Bağcılar’da TEM’in yanı başındaki 800 milyon dolar değerindeki Batışehir projesinde yeni etap satışlarını başlatmaya hazırlanıyor. İstanbulluları ayrıcalıklı bir projede yaşamaya davet eden Ege Yapı Group, ilk etaplar için sunduğu uygun ödeme koşullarının yanında  cazip iki yeni ödeme alternatifi daha sunarak ev sahibi olma fırsatını kaçıranlara yeni fırsatlar sunuyor.

İnşaat sektöründe emin adımlarla ilerleyen ve Avrupa’nın en büyük karma  kullanım projelerinden birini inşa eden Ege Yapı Group'un, 800 milyon dolar değerindeki projesi Batışehir’in ilk etaplarının yüzde 70’i satıldı. Proje, avantajlı ödeme seçenekleri ve yüksek prim değeri ile de dikkat çekiyor. Ege Yapı Group'un yeni  etapla birlikte müşterilerinin farklı beğeni ve ihtiyaçları doğrultusunda 47 farklı tipte daire seçeneğini daha sunduğu Batışehir’de, daire büyüklükleri 41 metrekare ile 360 metrekare arasında değişiyor.

Taksit ya da peşinat 2013’te

Ege Yapı Group depreme dayanıklı, sağlam zemin üzerine inşa edilen Batışehir’den ev sahibi olmak isteyenlere yeni etap ile birlikte birbirinden farklı çok cazip yeni ödeme avantakları sunuyor.Konut bedelinin %1 ‘ini ödeyerek peşinatın %29’luk kısmını vade farksız Haziran 2013 tarihine ötelemek ya da 0 faiz avantajından faydalanmak mümkün. Üstelik çok küçük bir peşinat ödeyerek taksitleri vade farksız 2013 yılında ödemeye başlamak da bir başka seçenek.

Batışehir’de her şey yanı başınızda!

Batışehir ‘de yaşayanların rahatı ve mutluluğu için en ince ayrıntıların dahi düşünüldüğü proje, sosyal imkânları ve yaşam alanları ile de dikkat çekiyor. Birbirinden farklı ihtiyaçlara cevap veren yaşam alanlarından oluşan proje, konutları kadar, proje içindeki oteli, ticaret merkezi, spor ve yaşam merkezi, özel eğitim kompleksi, rezidansı, açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, alışveriş caddesi, spa, sauna, squash, basketbol, voleybol ve mini golf sahalarıyla da ev sahiplerine ayrıcalıklı, konforlu ve kaliteli bir yaşam sunuyor. Atatürk Havaalanı ve Maslak’a 10 dakika mesafede yer alan Batışehir’e ulaşım da oldukça kolay olacak.


Paylaş:

HABERLER