Bayrampaşa City Line’da inşaat başladı

Semerkand Yapı tarafından hayata geçirilen Bayrampaşa City Line’da inşaat çalışmaları başladı. Projede konut fiyatları 353 bin 700 liradan, mağaza fiyatları ise 650 bin liradan başlıyor.
Bayrampaşa City Line’da inşaat başladı

 

Semerkand Yapı tarafından hayata geçirilen Bayrampaşa City Line’da inşaat çalışmaları başladı. 18 ayda tamamlanacak olan proje Bayrampaşa’da yer alıyor. Tek blokta 15 kattan oluşan Bayrampaşa City Line’da 35 konutun yanı sıra 11 adet de mağaza bulunuyor.
 
Temmuzda ön satışlar başladı
3.5 dönüm arazi üzerinde yapılan Bayrampaşa City Line, 12 bin 500 metrekarelik inşaat alanından oluşuyor. Temmuz ayında ön satışların başladığı Bayrampaşa City Line projesinin ilk etabında yer alan 2+1 dairelerin tamamı satıldı.
 
Güncel fiyatlar
Projenin ikinci etabında yer alan 2+1 dairelerse 353 bin 700 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Bayrampaşa City Line’da 2+1 dairelerin yanı sıra 3+1 daireler de bulunuyor. Projede yer alan 3+1 dairelerin fiyatı 463 bin 200 liradan başlıyor. Bayrampaşa City Line’da dairelerin büyüklüğü 110 metrekare ile 178 metrekare arasında değişiyor.
 
Ödeme koşulları
Semerkand Yapı Satış ve Pazarlama Direktörü Neli Devidas, “Öncelikle peşin alımlarda yüzde 10 indirim yapıyoruz. Daire bedelinin yüzde 50’sini peşin ödeyenlere ise yüzde 5 indirim uyguluyoruz. Daire bedelinin yüzde 25’ini peşin verebilenler ise kalanı için Albaraka’dan çok uygun kar oranlarıyla 120 aya kadar kredi kullanabiliyor. Ayrıca şirket bünyesinde de 18 aya kadar taksitlendirme yapabiliyoruz” dedi.
 
Mağaza fiyatı 650 bin liradan başlıyor
Projede büyüklüğü 68 metrekare ile 712 metrekare arasında değişen 11 tane mağazanın da bulunduğunu belirten Devidas, caddeye cepheli olan mağazaların fiyatının 650 bin liradan başladığını açıkladı.
 
Bayrampaşa City Line nerede?
Proje Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’ne ve Metro durağına 300 metre mesafade. TEM otoyoluna, E5 karayoluna ve Otogar’a 3 km uzaklıkta yer alıyor. İstanbul’un tam ortasında bulunan Bayrampaşa City Line’ın Atatürk Havalimanı’na uzaklığı ise 10 km. Proje Beyoğluna ise yalnızca 11 km mesafede bulunuyor.

Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05