Bengisu Evleri 225 Bin TL'den Başlıyor

Bengisu İnşaat’ın Çekmeköy Dudullu’da inşa ettiği Bengisu Evleri’nde fiyatlar 225 bin TL’den başlıyor.
Bengisu Evleri 225 Bin TL'den Başlıyor

Bengisu İnşaat tarafından Çekmeköy Dudullu'da 25 bin metrekare alan üzerine inşa edilen Bengisu Evleri 3 etap ve 250 konuttan oluşuyor. Alanları 82 metrekare ile 466 metrekare arasında değişen konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak konumlandırılıyor. 3+1 konutların tükendiği projede konut fiyatları 225 bin TL ile 240 bin TL arasında değişiyor. Anadolu Bank ve Kuveyt Türk ile yapılan anlaşma çerçevesinde yüzde 25 peşinatla, yüzde 1,25 ile 1,49 arasında değişen faiz oranlarında uygun ödeme imkanı sunuluyor.

Sitenin içine araçların girmediği Bengisu Evleri’nde, araçlar site çevresindeki ring yolunu kullanıyor. Sitenin orta alanı tamamen yeşil alan ve oyun alanı olarak projelendirildi. Ayrıca projede ısıtmalı kapalı yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, fitness center, Türk hamamı, sauna ve güzellik merkezi yer alıyor. Doğal yaşama önem verilen Bengisu Evleri'nde Hollanda'dan ithal edilen çiçekler ve İtalya'dan getirilen iğne yapraklı bitkiler ve meyve ağaçlarıyla yeşil alanlar oluşturuluyor.

Otobana ve çevre yollarına yakınlığı sayesinde ulaşım sorunun ortadan kalktığı Bengisu Evleri, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 6 km, Boğaziçi Köprüsü’ne ise 10 dakika mesafede yer alıyor.

Proje detayları için tıklayın


Paylaş:

HABERLER