Besa Grup'tan Ankara'ya 40 yılda tam 6.000 konut

Besa Grup Yönetim Kurulu Üyesi Mimar Efe Bezci: "Besa'dan konut alanlar kadar yatırım yaptığımız alanlardaki arsa sahiplerine de kazandırdık. Ankaralılar'ın kalite anlayışına uygun projeler geliştirmemiz Başkent'te modern konut ve yerleşkelerin oluşmasına zemin hazırladı"
Besa Grup'tan Ankara'ya 40 yılda tam 6.000 konut
 
Besa Grup Başkent'te 40 yılda 6.000 lüks konut üretti
 
Bu yıl 40. yılını kutlayan Besa Grup, Ankara'da ismiyle anılan yerleşim merkezlerine yenilerini eklemeyi hedefliyor
 
Besa Grup Yönetim Kurulu Üyesi Mimar Efe Bezci:
 
"Besa'dan konut alanlar kadar yatırım yaptığımız alanlardaki arsa sahiplerine de kazandırdık. Ankaralılar'ın kalite anlayışına uygun projeler geliştirmemiz Başkent'te modern konut ve yerleşkelerin oluşmasına zemin hazırladı"
 
Bu yıl 40. yılını kutlayan Besa Grup, Ankara'da ismiyle anılan yerleşim merkezlerine yenilerini eklemeyi hedefliyor.
 
İmza attığı projelerle Ankara’da bir marka olan Besa Grup, Başkent’in gözde bölgelerinde projeler hayata geçirmeye devam ediyor. İnşa ettiği iş merkezi, AVM ve konutlarla Ankara’nın gelişiminde büyük rol oynayan Besa Grup, “lüks konut” kavramını da Başkentlilerle tanıştıran firma olarak öne çıkıyor.
 
Besa’nın başarı sırrının kalite, güven ve özveri prensiplerinden vazgeçmemek olduğunu altını çizen Besa Grup Yönetim Kurulu Üyesi Mimar Efe Bezci, bu prensiplerle yürüdükleri yolda tercih edilen projeleri hayata geçirdiklerini kaydetti.
 
Başkent halkının zevkine uygun ürettikleri AVM’ler ve iş dünyasının “işini kolaylaştıran” ayrıcalıklı çözümler sunan iş merkezlerinin yanında konut anlamında da büyük işlere imza attıklarını bildiren Bezci, bugüne kadar 6 bin konut ürettiklerini ifade etti.
 
Ankara’nın hemen tüm gözde yerleşim merkezlerinde bir Besa projesini görmenin mümkün olduğunu vurgulayan Efe Bezci, “Biz yalnızca konut üretmiyoruz. İnsanların hayatlarını değiştirmek, yeni yaşam alanları sunmak, bir konuttan ötesini vermek istiyoruz. Bu anlayış sayesinde şimdiye kadar binlerce ailenin hayatına dokunduk, 'lüks konut'la tanışmalarını sağladık” diye konuştu.
 
-Yerleşim yerleri “Besa” ile bütünleşti
 
Efe Bezci, proje ürettikleri bölgelerin “Besa” ismiyle bütünleştiğine işaret ederek, şunları söyledi:
 
“Besa ismi artık bir marka oldu. Çalışmalarımızı “Besa” markasıyla birleştirerek isimlendirmemiz, projelerin hayata geçirildiği bölgelerin bizim adımızla anılmasını sağladı. Ayrıca insanlar birbirlerine adres tarif ederken “Besa Karina’dan sağa dön” ya da “Besa Nova’nın karşısında” gibi ifadeler kullanıyor. Bu bizi çok mutlu ediyor. Bunların yanında, Besa'dan konut alanlar kadar yatırım yaptığımız alanlardaki arsa sahiplerine de kazandırdık. Ankaralıların kalite anlayışına uygun projeler geliştirmemiz Başkent'te modern konut ve yerleşkelerin oluşmasına zemin hazırladı.”
 
Ankaralıların hayatında önemli rol oynadıklarını ifade eden Bezci, “Besa Grup olarak Ankara’nın modernleşmesi ve yeni görünüm kazanmasında büyük payımız olduğuna eminiz. 40 yıl önce çıktığımız yolda ilk günkü heyecanı kaybetmeden yolumuza devam edebilmek bizim için çok önemli. Bundan sonra da aynı titizlikle Başkentlilere yeni projeler sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Paylaş:

HABERLER