Beşyıldız Mira Kurtköy’de yaşam 5 ay sonra başlıyor

Yıllardır İstanbul'un prestijli bölgelerinde doğayla modern yaşamı buluşturan Beşyıldız Grubu, yıldızların en mükemmeli olarak tasarlanan yeni yıldızı Mira Kurtköy projesiyle ışık saçıyor.
Beşyıldız Mira Kurtköy’de yaşam 5 ay sonra başlıyor
1 Saatinizi Mira’ya, Ömrünüzü Huzura Ayırın!
 
MİRA KURTKÖY
 
Görmeden Karar Vermeyin!
 
Daha Fazla Nefes, Daha Fazla Mutluluk, Daha Fazla Özgürlük...
 
Yıllardır İstanbul'un prestijli bölgelerinde doğayla modern yaşamı buluşturan Beşyıldız Grubu, yıldızların en mükemmeli olarak tasarlanan yeni yıldızı Mira Kurtköy projesiyle ışık saçıyor.
 
Dileyene villa, dileyene ferah daire seçenekleri sunan Mira Kurtköy, diğer projelerden bu özelliği ve mimari planı ile hemen ayrılıyor. Mira; bulunduğu arsanın ve çevresinin gelişim hızı göz önüne alındığında, yatırım yapmak isteyenler için de bulunmaz fırsatlar sunuyor. 
 
Mira Kurtköy, çok cazip fiyatlarla tüm ihtiyaçlar düşünülerek planlanmış kapalı sosyal tesisleri, yemyeşil dünyası, birinci sınıf malzeme ve işçilikle inşa edilmiş yaşam alanları sunuyor. Kazançlı bir yatırım için mutlaka Mira Kurtköy’ü görmek gerekiyor.
 
Mira’da Her Kapı Özgürlüğe Açılıyor
Mira'ya adımınızı attığınız anda sizi yaşanabilir doğal güzellikler karşılıyor. Yemyeşil bahçeler arasından müstakil villanıza veya dairenize doğru yürürken yenilendiğinizi hissediyorsunuz. 800 m2’lik yüzme havuzu ve 85 m2’lik çocuk havuzu, açık hava pilates alanı, basketbol-voleybol sahası, bisiklet ve yaya yolları ile Mira Kurtköy, özgürce bir yaşam sunuyor.
 
Mira Kurtköy’ün Her metrekaresinde yaşanabilir güzellikler sunuyor.
Mira'da birbirinden şık ve farklı yaşam alanları kusursuz bir uyumla sizi karşılıyor. Birbirinden güzel villaları ve en fazla 8 katlı bloklarda 1+1'den 3+1'e 15 farklı büyüklükte dairesi bulunan Mira; müstakil rahatlığına düşkünlerin ve komşu kültürüne özlem duyanların tüm beklentilerini fazlasıyla karşılıyor.
 
Yakından görenleri kendine hayran bıraktıran Mira Kurtköy projesi; 26.000 m2 arsa alanda toplam 32 villa ve 303 daireden oluşuyor.  Yüzde 82 oranında yeşil alanıyla nefes aldıran projede her daireye ve villaya özel otopark alanı bulunuyor.
 
MiraClub’da Eğlencenin Tapusu da Sizde...
Mira’da benzer projelerden çok farklı bir ayrıcalık daha var. 1.050 m2 lik kapalı alana sahip MiraClub, tüm Miralıların ortak malı olarak tapunuza tescil ediliyor.  MiraClub’da dinlenme ve toplantı salonları, çok amaçlı spor salonu, kardiyo ve fitness alanı, siteye özel kreş, kapalı havuz, sauna, bilardo, masa tenisi ve Coffee Corner yer alıyor.
 
Kusursuz Yaşamın Kapıları 5 Ay Sonra Kurtköy’de Aralanıyor! Kusursuzluk Detaylarda Başlıyor! 
 
Beşyıldız Grubu'nun tüm diğer projelerinde olduğu gibi akademisyen iç mimarlardan danışmanlık hizmeti alınarak oluşturulan Mira Kurtköy, detaylarıyla kusursuzluğu temsil ediyor. Modern yaşamla uyum içindeki iç mekan tasarımları, huzur ve güven içinde yaşanan alanlar yaratmakla birlikte, yeni yapılara ilham kaynağı oluyor. 
 
Her dairesinde ankastre fırın, ocak, davlumbaz ve vestiyer bulunan Mira için tek eksik, mükemmel özgürlüğü yaşamak isteyen Miralılar...
 
Mira Kurtköy’de yaşam 5 ay sonra başlıyor...
 
www.besyildizmira.com

Paylaş:

HABERLER