Beykoz Beykonak Evleri 950 Bin Dolardan

EA İnşaat tarafından Beykoz'da hayata geçirilecek olan Beykoz Beykonak Evleri projesi 6 konak ve 54 bağımsız bölümden meydana geliyor..
Beykoz Beykonak Evleri 950 Bin Dolardan

EA İnşaat, doğaya hiç zarar vermeden attığı adımla ve 110 milyon dolarlık bir yatırımla Beykoz Beykonak Evleri projesine start verdi.

İnşaat sektörünün dinamik ve inovatif oyuncusu EA İnşaat, farklı ve sıra dışı projeleriyle gayrimenkul sektöründeki hızlı yükselişini sürdürüyor. EA Group bünyesinde kurulan ve Kartal Kule ile ilk projesine imza atan EA İnşaat; 110 milyon dolarlık bir yatırımla Beykoz Beykonak Evleri projesine start verdi.
 
EA Group Yönetim Kurulu Başkanı Ekim Alptekin Anadolu Hisarı Otağtepe’de yapılanan yeni projeye ilişkin olarak  “EA İnşaat olarak Beykonak Evleri projesiyle şehrin tam kalbinde yemyeşil bir doğanın verdiği huzuru, yeşille İstanbul Boğazı’nın kucaklaştığı muhteşem bir manzarayı, dingin bir yaşamın beraberinde modern hayatın beklediği her türlü konforu sunuyoruz” dedi.
 
Ekim Alptekin ön satışları başlayan ve 6 konak ve 54 bağımsız bölümden oluşan Beykonak Evleri’nin kendi arsaları üzerinde inşa edileceğini vurguladı. Alptekin; daire alternatifleri arasında 167 m2’den 458 m2’ye kadar 2+1’den 5+1’e farklı bahçe dubleksi, çatı dubleksi, ara kat dubleksi ve daire alternatifleri bulunduğunu belirterek ön satış döneminde daire fiyatlarının 950 bin dolardan başladığını söyledi. Toplam 54 villadan oluşan projede maksimum daire fiyatı ise 3.5 Milyon Dolar
 
Kentsel dönüşümde elimizi taşın altına koyarız !
 
EA İnşaat Genel Müdürü Hakan Gümüş ise insanların kentsel dönüşümde rahat etmesi için orana doğru imarlar verilmesinin öneminin altını çizerek;projelerde TOKİ ve TÜBİTAK’ın muhakkak yer alması gerektiğine işaret etti. EA İnşaat olarak sektöre bu anlamda çağrı yaptıklarını ifade eden Gümüş; “Bizler 2015 yılında bu anlamda İstanbul’un dünyanın ilk 15 sıralamasına girmesi adına ciddi çalışmalar yürütüyoruz. Rapor haline getirdiğimiz bu çalışmayı Eylül ayında resmi makamlar ve sektörle paylaşacağız”dedi.
 
İstanbul’un Sembolü Yolda!
 
Beykonak sonrası yeni projelerinin yine bir ofis kule projesi olacağı bilgisini paylaşan EA İnşaat Genel Müdürü Hakan Gümüş; “Bu kez İstanbul’un sembolü olacak, önünde turistlerin fotoğraf çektirdiği bir kule yapmak istiyoruz” dedi.  
 
Merkezi lokasyon
Eşsiz manzarası ve doğal peyzajıyla yeşil ve maviyi buluşturan Beykonak Evleri yüzde 80 yeşil alana sahip konumuyla da dikkat çekiyor.  Özgün mimarisiyle Boğaz’ın sembol projelerinden biri olmaya aday Beykonak Evleri’nin yer aldığı Otağtepe; Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne 2 dakika, Levent – Maslak bölgesine 5 dakika, Bağdat Caddesine 15 dakika mesafede yer alıyor.
 
Beykonak Ayrıcalıkları
Beykonak Evleri sakinlerine sunduğu 6.000 m2 kapalı sosyal donatı alanlarıyla, açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness, sauna, buhar odası ve hamamıyla stresten uzak bir yaşam sunarken çocukları da unutmuyor. 15 m uzunluğunda çıkmaz bir sokakla (Kehribar Çıkmazı) ulaşılan proje bu sebeple, araç trafiği olmayan, içinde ve dışında çocukların güvenle oynayıp koşturacağı bir mimaride tasarlandı.  Mutlu bir çocukluk için her şey düşünülen projede, çocuk kulübü, çocuk havuzu, oyun parkı, playstation odası, hobi odası çocuklara sunulan ayrıcalıklardan sadece bir kaçı.
 
Güvenlik ve konfor Beykonak Evlerinde
Beykonak Evleri 6 konak ve 54 bağımsız bölümden oluşuyor. Daire alternatifleri arasında 167 m2’den 458m2’ye kadar 2+1’den 5+1’e farklı bahçe dubleksi, çatı dubleksi, ara kat dubleksi ve daire alternatifleri bulunuyor. Ayrıca Beykonak Evlerinde her eve evden ayrı bir kata konumlandırılmış, içerisinde banyosu, mutfağı olan ve evlere dahili telefon bağlantısı bulunan hizmetli daireleri temin edilirken, en küçük daireye bile 4 araçlık kapalı otopark tahsis ediliyor.  Beykonak Evlerinde evler akıllı bina altyapısı ve kapalı devre kamera sistemi ile 7/24 güvenlik sistemi ile korunuyor.
 
Her evde bulunan akıllı bina altyapısı;
•    Senaryolu ışıklandırma sistemi,
•    Görüntülü Interkom sistemi ile girişe ve site içi güvenlik kameralarına bağlanabilme olanağı,
•    Hizmetli odaları ile interkom bağlantısı,
•    Evin girişine entegre edilecek olan dokunmatik panelden tüm akıllı ev sistemini kontrol edebilme olanağı,
•    IP entegrasyonu sayesinde, Ipad yada Iphone aracılığıyla akıllı ev sistemini uzaktan kumanda edebilme özelliği,
•    Tüm dairelerde yangın uyarı sistemi, hazır klima tesisatı, merkezi jeneratör, kablolu TV altyapısı, ADSL altyapısı sunuyor.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05