Beymahal'de 120 Ay Vade

Beymahall, özgün mimarisi ile hem gözünüze, uygun fiyatları ile de cebinize hitap ediyor.
Beymahal'de 120 Ay Vade

 

Beylik Yapı ayrıcalığı ile yapımı gerçekleştirilen Beymahall, özgün mimarisi ile hem gözünüze, uygun fiyatları ile de cebinize hitap ediyor.
 
BeylikYapı imzasıyla hayata geçirilen Beymahall , 57 metrekare ile 144 metrekare arasında benzerlik göstererek 86 konuttan meydana geliyor. Daireleri sizin için özel tasarlanan 1+1, 2+1 ve 2+1 dubleks daire gibi seçenekleri sizlere sunarken aynı zamanda cadde üzerindeki dükkanları ile de yatırımcıların dikkatini çekiyor.
 
Daire alanlar tapularını almaya başladı
 
Beymahall de Residence&Home office sahibi olmak artık çok kolay. 127.000 tl den başlayan uygun fiyatları ile Beymahall residence farklı vade ve faiz oranları ile müşterilerine geniş opsiyonlar sunuyor , dilerseniz teslime kadar firma vadeli ödeme yapabilir dilerseniz de anında kredinizi kullanarak yeni evinize sahip olabilirsiniz. 0,74 vade farkı oranı ile kredili ev almanın tam zamanı üstelik 120 aya kadar vade seçenekleri ile 2013 te yaşamının başlayacağı Beymahall ‘de karlı bir yatırım sizleri bekliyor.
 
Beymahall’ de Her türlü sosyal imkan bir arada
 
Yeni bir yaşam tarzını beraberinde getiren Beymahall’in sunduğu imkanlar arasında ;
 
Resepsiyon
 
Vale hizmeti
 
7/24 kapalı devre kamera sistem
 
Görüntülü intercom hizmeti
 
Kartlı giriş-çıkış
              
Fitness Club
              
Kapalı ve açık otopark
              
Araç asansörü
              
Merkezi çoklu uydu sistemi
              
İnternet alt yapısı
             
Daire ve bina için jeneratör gibi nitelikli özellikleri bünyesinde bulunduruyor.
 
Metrobüse 200 metre mesafede
Merkezi konumuyla da sakinlerine büyük avantaj sağlayan Beymahall, Yeni Metrobüs hattına 200 metre mesefade, TEM’e yakın mesafesi ve  E-5 karayoluna yakınlığı ile, Tüyap fuar alanı, Havalimanı ve pek çok noktaya kolay ulaşabilirlik mesafesinde yer almaktadır. Beymahall ayrıca bulunduğu lokasyon gereği yapı marketleri, alışveriş merkezleri, devlet hastanesi, okul ve kreş gibi yapılara da yürüme mesafesindedir.

Paylaş:

HABERLER