Bostancı Paragon'da 1 milyon 210 bin liradan başlayan fiyatlar

Paragon Residence projesi kapsamında konutların fiyatları 1 milyon 210 bin liradan başlıyor. Projede teslimler hemen yapılıyor
Bostancı Paragon'da 1 milyon 210 bin liradan başlayan fiyatlar

Bostancı'da konumlandırılan Paragon Residence projesi toplamda 24 bin metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. Toplamda 66 konutun yer aldığı projede 14 bin metrekarelik konut alanı bulunuyor.
 
Küçükçalık İnşaat'ın hayata geçirdiği Paragon Residence projesinde 2 blok bulunuyor. Projedeki konutlar 4+1 ve dublekslerden meydana geliyor. 4+1'lerin alanları 225 metrekare ve dublekslerin ise 350 metrekare şeklinde belirlendi.
 
Orson Mimarlık tarafından mimari tasarımı yapılan projede fiyatlar 1 milyon 210 bin liradan başlangıç gösteriyor.  128 araçlık otoparkın da yer aldığı projede ödemeler banka kredisiyle yapılıyor.
 
Bostancı Paragon’da 24 saat insanlı ve insansız güvenlik sistemleri ile sizin ve sevdiklerinizin güvenliği en üst düzeyde sağlanıyor. Tavanlar, normal bir daireye göre daha yüksek olarak tasarlandı. Normal bir dairede kat yüksekliği 3 m iken Bostancı Paragon’da kat yüksekliği brüt 3,30 m olarak inşa edilecek. Projedeki konutlar da hemen teslim ediliyor
 
Bostancı Paragon’un sosyal alanları:
 
Açık ve kapalı yüzme havuzları
Spor merkezleri
Tenis kortu
Basketbol sahası
Çocuk parkı
Voleybol sahası
Jakuzi
Sauna
Bilardo ve TV salonu
 
Paragon Residence Evleri Ulaşım:
 
Ulaşım
 
Deniz otobüsü 5 dakika
Vapur 5 dakika
Tren 5 dakika
Dolmuş 5 dakika
Otobüs 5 dakika
Bağdat cad. 5 dakika
Metro bağlantısı 5 dakika
Marmaray 5 dakika


Paylaş:

HABERLER