Bulut İnşaat, Uygun Fiyatla Herkesi Ev'lendiriyor

Bulut İnşaat, Esenyurt bölgesindeki beş farklı konseptte tasarladığı Evviva konut projeleriyle kaliteli ve uygun konut sahibi olmak isteyenleri ev’lendiriyor.
Bulut İnşaat, Uygun Fiyatla Herkesi Ev'lendiriyor

1987 yılından itibaren inşaat sektöründeki farklı ve kullanışlı yaşam merkezi projeleriyle adından söz ettiren Bulut İnşaat, Esenyurt bölgesindeki beş farklı konseptte tasarladığı Evviva konut projeleriyle kaliteli ve uygun konut sahibi olmak isteyenleri ev’lendiriyor. 2011 yılı itibariyle konut projeleri konusunda rotasını Kıbrıs’a çeviren firma, bölge için uygulamaya koyduğu otel ve konut projeleriyle öncelikle bölgeye turizm ve yaşam hareketliliğinin yanı sıra bölge ekonomisine de katkı sağlamayı hedefliyor.

“Herkesi uygun ödeme koşullarıyla kaliteli konut sahibi yapmak hayalimizdi”

Ekonominin gelişmesi ve gündelik masraflarında buna paralel olarak artmasıyla birlikte Türkiye’de kendi işinin sahibi olup, uzun yıllar süren çalışma hayatının ardından dahi ev sahibi olamayan kişilerin sayısı azımsanamayacak kadar fazla… Özellikle çocuklu ailelerde gündelik masraflarında çoğalmasıyla birlikte insanların yatırım için para ayırmaları daha fazla geçim sıkıntısı yaşanmasına sebep oluyor.  Bu anlamda konut sektöründeki gerekliliği gören Bulut İnşaat, 1987 yılında kurulduğundan itibaren konut projelerinde geniş sosyal imkânlar, kalite, konfor ve uygun ödeme koşullarını bir arada sunan konut projeleriyle ev sahibi olmak isteyenleri müjde veriyor. Esenyurt bölgesinde yapmış olduğu; Evviva Yaşam Merkezi, Evviva Tower, Evviva Residence,  Evviva İnci projeleriyle ev sahibi olmak isteyenleri harekete geçiren firma, yüksek kar marjı hedeflemeden konut projeleri gerçekleştiriyor. Kar marjını düşük tuttuğu için ev sahibi olmak isteyenlere uygun fiyatlarla konut projeleri sunan Bulut İnşaat, arka arkaya tamamladığı projeleriyle ev almak isteyenlere çeşitli ve cazip konut kampanyaları yaratıyor. Tüm gelir durumlarına uygun hale getirilen Bulut İnşaat kampanyaları yatırım yapmak, yeni ev sahibi olmak isteyenler için yoğun olarak talep ediliyor.

Başbakan’ın 3 çocuk sözünü vurgulayan firma, üç çocuk sahibi olan ailelere %33 indirim yaparak, Türkiye’nin her yerinden sadece bir hafta içinde 500’den fazla daireyi sahibine kavuşturdu. Satışları hala devam eden ve ortak yaşam alanlarına ait tüm ayrıntıların düşünüldüğü projeler, ev sahibi olamayıp uygun ödeme koşullarıyla konut sahibi olmak isteyenleri bekliyor. Ayrıca Bulut İnşaat, “Günde 10 TL’ye Ev”, “Üç çocuklu ailelere %33 indirim” gibi ödeme kolaylığı sunan kampanyalarıyla kendi evinin sahibi olmak isteyenleri evlerine kavuşturarak konut sektörünü hareketlendirmenin yanı sıra ekonomiye de katkı sağlayan firmaların başında geliyor… Ortak alanları çocuklu aileleri de düşünerek tasarlayan firma; okul alanı, spor alanlarını da içeren projeleriyle yaşam standartlarını da yükseltiyor. Uygun ödeme kampanyalarıyla bir hafta içinde konutlarının tamamına yakınının satışını gerçekleştiren, yurtiçi ve yurtdışından da talep alan firma, Esenyurt’taki 4 katlı alışveriş merkezi üzerine konumlandırdığı 11 katlı beşinci projesi Evviva İnci’nin ardından konut projeleri için rotasını Kıbrıs’a çevirdi.

Kıbrıs’taki tek tip turizm anlayışına çeşitlilik kazandıracak

Kampanyalı konut projeleriyle bilinen sektörünün yükselen ismi Bulut İnşaat, Esenyurt’ta devam ettiği projelerine ek olarak yeni yatırımlarına Kıbrıs’ta devam ediyor.  Projelerine ilk etapta Evviva Lavinium projesiyle start veren Bulut İnşaat, bölgede toplamda 2 konut 2 otel projesi gerçekleştirmeyi hedefliyor. Bunun için tüm hazırlıklarını tamamlayan firma’nın Kıbrıs’ı seçmesinin birçok nedeni var. Mevsimsel anlamda verimli bir iklimi olan Kıbrıs, kumarhanelerin yoğun olması sebebiyle eğlence turizmine hizmet ederken, tüm Dünya’dan turist çekebilecek koşulları olduğu halde turizm çeşitliliğine ev sahipliği yapamamaktadır. Bu anlamda öncelikle konut sektörüyle bölgeye hareket kazandırmak isteyen Bulut İnşaat, ilk olarak başladığı Evviva Lavinium projesi ile hem Anadolu hem de yurtdışından talep görmeye başladı. Konut projelerinin yanı sıra dev otel projeleriyle de bölgedeki tek tip turizm anlayışını kırmayı hedeflediklerini belirten Bulut İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Temel Bulut; “ Kıbrıs bizden bir yer ve en önemlisi burada şu anda yatırım şartları oluştu ve burada ciddi bir potansiyel var. Bizde projelerimizi burada konumlandırarak alternatif bir turizm noktası oluşturmayı hedefledik. Burada toplu konut projesi oluşturarak Kıbrıs ekonomisine hareket katacağız. Otellerimiz sahil bölgesinde biri 130 dönüm diğeri 180 dönüm üzerine kurulacak.  Özellikle oteller içerisinde kumarhane ve alkolün olmadığı muhafazakâr bir konseptte olacak,  Böylelikle Kıbrıs’ı tercih edenlerin yanı sıra bu zamana kadar buraya gelmemiş olan yabancı ve iç turizmi canlandırarak, tek tip eğlence anlayışına çeşitlilik kazandıracağız.” Dedi.

Bu yıl temellerinin atılacağı projenin 2014 yılında açılışı yapılarak Yavru Vatan Kıbrıs’a tüm Dünya’dan turist kazanımı sağlanacak.


Paylaş:

HABERLER