Bulut İnşaat'tan Sevgililer Günü Kampanyası

Kuzey Kıbrıs’ta geniş sosyal alanlar ve yaşam konforunu bir arada sunan Bulut İnşaat, EVVİVA LAVINIUM ve GREEN CİTY projelerinde Sevgililer Gününe özel %10 indirim fırsatı sunuyor.
Bulut İnşaat'tan Sevgililer Günü Kampanyası

Farklı tasarımdaki yaşam alanları ve ilgi çekici kampanyalarıyla adından sıkça söz ettiren Bulut İnşaat, Kıbrıs’ta yepyeni yaşam alanları oluşturuyor. Kuzey Kıbrıs’ta geniş sosyal alanlar ve yaşam konforunu bir arada sunan Bulut İnşaat, EVVİVA LAVINIUM ve GREEN CİTY projelerinde Sevgililer Gününe özel %10 indirim fırsatı sunuyor.

1987 yılından bu yana geliştirdiği projelerle inşaat sektöründe emin adımlarla büyüyen Bulut İnşaat, 3 çocuklu ailelere %33 indirim kampanyası, Esenyurt’taki 5.projesi olan EVVİVA İNCİ projesinin ardından şimdide rotayı Kıbrıs’a çevirdi. Esenyurt’taki projelerinin ardından yeni alanlara yaşam merkezi kurmaya hazırlanan firmanın ilk basamağı Kıbrıs oldu. Girne ile Lefkoşa arasında yükselen EVVİVA LAVINIUM, 900 konutluk yaşam merkeziyle Kuzey Kıbrıs’ın yeni yıldızı… Ortak yaşam alanlarının geniş olduğu projede, ilkokul için ayrılan özel bölge ve toplam 4 tane yüzme havuzu bulunuyor. Şehrin karmaşasının dışında, merkezi noktalara yakın olacak şekilde konumlanan EVVİVA LAVINIUM, 3+1 140 metrekare daireleriyle ferah ve konforlu ev sevenlerin tercihi olacak özellikte.

EVVİVA LAVINIUM’ DA Prestijli Yatırım: Hem Ev Hem İş Sahibi Olun!

Sadece konutlarıyla değil, içerisindeki sosyal yaşam alanlarıyla da diğer projelerden ayrılan EVVİVA LAVINIUM, ortak yaşam alanlarında bulunan ofis ve mağazalarıyla öncelikle site ve bölge halkına hizmet verecek. Sitenin merkezinde konumlanacak olan dükkân ve mağazalarla EVVİVA LAVINIUM sakinleri ve çevre halkına yeni iş fırsatları da sunacak. Evviva Lavinium’da Sevgililer gününe özel sevdiğine ev sürprizi yapmak isteyenlere uygun fiyatlı ödeme koşulları üzerinden %10 indirim fırsatı sunan firma, kampanyasını 14 Şubat tarihine kadar devam ettirecek.

GREENCİTY ile farklı tasarımıyla doğanın içinde yeni bir yaşam sunuyor…

Kuzey Kıbrıs’ta yer alan ve yedi farklı tasarım arasından seçilen evleri ile 6650 metrekarelik alan üzerine kurulan Greencity, 48 dubleks daire ve 4 çatı katı dairesi ile toplamda 52 daireden oluşuyor. Kıbrıs’ın yumuşak mevsimini yaşayacağınız, temiz bir doğanın içinde konumlanan Greencity, stratejik konumu ve kayıtlı Türk tapusu olan arazisiyle bölgenin öne çıkan projelerinden… 94 ve 162 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerini süsleyen Greencity, konum olarak Alışveriş Merkezi, Havaalanı, Hastane ve Üniversite gibi önemli lokasyonlara yakınlığıyla da cazip bir yaşam merkezi. Evviva Lavinium ile birlikte Greencity içinde geçerli olan sevgililer günü indirimi, %10 indirim fırsatıyla doğanın içinde yaşamak isteyenlere hiçbir yerde rastlayamayacakları özel bir fırsat sunuyor.

Kıbrıs’a 500 Milyon Dolarlık Yatırım

İstanbul’da gerçekleştirdiği Evviva konsept projeleriyle adından söz ettiren Bulut İnşaat, şehir dışında da yatırım yapmak amacıyla yeni rotası Kıbrıs’ta bir şirket kurarak çalışmalarını burada da sürdürecek. Kıbrıs’ta yeni konut projeleri geliştirmek istediklerini belirten Temel Bulut, “Arazilerimizden birini de Girne’de aldık. 280 villa ve 120 konutun olduğu bir proje yapacağız. Projenin yarısını Türkiye kalanını da Kıbrısta satmayı hedefliyoruz. Özellikle yabancılara satma hedefimiz de yüksek ” dedi. Bunların yanı sıra Huzur evi, Düğün salonu, Cami gibi halkın kullanımına yönelik projelerde geliştireceklerini belirten Bulut, bölgeye yatırımların teşvik edildiğini ve kar beklentisi olmadan burada yatırım yapacaklarını söyledi.


Paylaş:

HABERLER