Bulvar İstanbul Satışa çıkıyor.

Özülke – Özkar Ortak Girişiminin Emlak Konut GYO ile Gerçekleştireceği BULVAR İSTANBUL Satışa Çıkıyor
Bulvar İstanbul Satışa çıkıyor.

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın Şubat 2013’te yapılan

Başakşehir - Ayazma’daki 3. Etap İhalesi’ni kazanan Özülke - Özkar Ortak Girişimi'nin gerçekleştireceği bölgenin en iddialı konut projesinin ismi BULVAR İSTANBUL olarak belirlendi. Bugüne kadar yaklaşık 40.000 konut üreterek sahiplerine teslim eden Özülke – Özkar Ortak Girişimi, daha satışa sunulmadan rekor talep alan BULVAR İSTANBUL’da, 110.000 m2'lik arazi üzerine 1500 konutluk yeni yaşam alanı kuracak. 

 

Emlak Konut GYO’nun, Şubat 2013’te yapılan Başakşehir-Ayazma’daki 3. Etap İhalesi’ni kazanarak, emlak sektöründeki tecrübelerini yepyeni bir projede birleştiren Özülke – Özkar Ortak Girişimi, BULVAR İSTANBUL adını verdikleri bölgenin en iddialı konut projesini satışa sunmaya hazırlanıyor. Lokasyonu kadar mimarisi ve sosyal yaşam alanları ile beğeni toplayan BULVAR İSTANBUL, yoğun talep görüyor.

İstanbul’un hızla gelişen Başakşehir – Ayazma bölgesinde bulunan BULVAR İSTANBUL, ismini iki etabın arasında bulunan ve pek çok mağaza, restaurant ve cafe'nin bulunduğu, yoğun ağaçlıklı bölgenin arasında yer alan yürüyüş bulvarından aldı.

Satışa sunulmadan rekor talep alan BULVAR İSTANBUL, 2600 yatak kapasiteli 11 ihtisas hastanesinin bulunduğu Sağlık Kent, Bulvar İstanbul projesinin yanında yer alıyor. Ayrıca yapımı süren Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yolu, metro ve Atatürk Olimpiyat Stadı ile aynı lokasyonda yer alan BULVAR İSTANBUL’ un, TEM Otoyolu’na yakınlığı da projeye değer katıyor. Özülke – Özkar Ortak Girişimi, BULVAR İSTANBUL’u 2016 yılı ikinci çeyreğinde teslim etmeyi hedefliyor.


Paylaş:

HABERLER