Bursa Güzelbiryer’de Son Daireler Son Fırsatlar

Yeni Yıla Girerken Güzel Bir Yaşam ve Kazançlı Bir Yatırım İçin
Bursa Güzelbiryer’de Son Daireler Son Fırsatlar

 

Tüm blokları dört kattan oluşan, kalitesi, mimarisi, estetiği ve peyzajıyla Bursa’nın prestij konut projesi haline gelen Güzelbiryer’de kalan az sayıdaki “hemen teslim” daire yeni sahiplerini bekliyor.

Güzelbiryer, site sakinlerine hizmet veren kuaförü, otoparkında oto yıkama ünitesi, site içi shuttle seferi gibi başka sitelerde olmayan yenilikçi uygulamalarıyla Bursa’da pek çok ilk’e imza atılan öncü bir proje.

56 yıllık köklü geçmişinde imza attığı prestijli projeleriyle inşaat ve gayrimenkul sektörünün önde gelen şirketlerinden Koray tarafından inşa edilen Bursa’nın en beğenilen konut projesi Güzelbiryer’de daireler tükenmek üzere.

Toplam 207 konutun olduğu projede hemen teslim edilen daireler, Güzelbiryer’de yaşamak ve ev sahibi olmak isteyenler için son fırsatı ifade ediyor.

Bursa’da kalite, güven ve estetiğin simgesi haline gelen, tamamı dört katlı bloklardan oluşan, bölgede benzeri olmayan mimarisiyle beğeni toplayan Güzelbiryer, kentin gürültüsünden uzak ama kente yakın lokasyonu, yüzde 73’ü yeşil alana ayrılmış yerleşimi, etkileyici bahçe düzeni ve en önemlisi sıcak komşuluk ilişkileriyle Bursa’nın en dikkat çekici projesi olarak öne çıkıyor.

Sosyal donatıları ve sunduğu imkanlarla kısa sürede keyifli bir yaşam alanı haline gelen Güzelbiryer, site sakinlerine hizmet veren kuaförü, otoparkında oto yıkama ünitesi, hatta site içi shuttle seferiyle kentte pek çok ilk’e imza atılan yenilikçi ve öncü bir proje.

Ø  Güzelbiryerli olmak için son fırsat

İsteyene sıcak bir komşuluk ortamında, güzel ve prestijli bir yaşam alanı; isteyene kazançlı bir yatırım imkanı sunan Güzelbiryer’in 207 konutluk ilk iki etabının tamamı tükenmek üzere. Koray’ın marka vaadi olan kalite, güven ve estetiğin Bursa’daki sembolü olan Güzelbiryer, Bursa’nın konut projeleri içerisinde öne çıkmayı başarmış seçkin bir proje.

Bahçeler içerisine yerleştirilmiş tamamı dört katlı bloklardan oluşan mimari yapısıyla, Bursalıların az katlı binalarda oturma talebine yanıt veriyor. Yüzde 73’ü yeşil alan olan sitede, yeşile, gökyüzüne ve Uludağ manzarasına yer açılmış durumda. Çocuklar, fiziki ve zeka gelişimlerine uygun oyun alanları ve parklarda oynuyorlar. Eski mahallelerde olduğu gibi, özlem duyulan dostluk ve komşuluk ilişkileri burada yaşanıyor.

Ø  Yeni bir yaşam ve kazançlı bir yatırım için

Güzelbiryerli olmak isteyenler için, alıcının ödeme imkanına uygun olarak farklı ödeme seçenekleri ve fırsatları sunuluyor. Bazı standart ödeme seçeneklerinin yanı sıra kişinin ödeme imkanına göre özel modeller geliştiriliyor. Peşin ödemede özel indirimler sağlanıyor. Vadeyi faizsiz 48 aya kadar uzatmak mümkün. İsteyenin peşinatı ötelenebiliyor, isteyene ara ödemeli seçenekler sunuluyor.

1+1 ve 4+1’lerin tükendiği projede çok az sayıda konut kaldı. 2+1’ler 305.000-315.000 TL aralığında. 3+1’ler ise 410.000-480.000 TL arasında. Özel bahçeli dubleksler 535.000-550.000 TL, özel teras daireler ise 860.000-885.000 TL aralığında satışta.

Tel: (0224) 242 66 00 Web: guzelbiryer.com

 


Paylaş:

HABERLER