Büyükcekmece deki Demir La Vida Projesi Satışa Çıktı

Demir İnşaat'tan Büyükçekmece ye Dev Yatırım
Büyükcekmece deki Demir La Vida Projesi Satışa Çıktı

Konutun güvenilir markası Demir İnşaat, yeni projesini son dönemde yıldızı parlayan Büyükçekmece’de hayata geçiriyor. Büyükçekmece Gölü ile Marmara Denizi’ne karşı, temiz havası ve açık manzarası ile çok özel bir lokasyonda konumlanan Demir La Vida, bölgeyi Akıllı Ev Teknolojisi ile tanıştırıyor.

Gayrimenkul sektöründe 30 yılı geride bırakan Demir İnşaat, yeni projesi için İstanbul’un yeni yatırım ve fırsat bölgesi Büyükçekmece’de temel atıyor. Kuzey Marmara Otoyolu projesiyle yıldızı parlayan Büyükçekmece’de, Demir La Vida Projesi’yle yatırımcılara fırsat kapısını aralayacak olan Demir İnşaat, 220 milyon TL’lik yatırımla bölgeyi Akıllı Ev Teknolojisi ile tanıştırıyor.

6 Blokta 449 konut ve 39 ticari üniteden oluşan Demir La Vida Projesi’nin basın lansmanı, Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir önderliğinde gerçekleşti.Sunuculuğunu Vatan Şaşmaz’ın yaptığı toplantıda konuşan Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, ”Demir İnşaat projeleri bugüne kadar hem yaşayanlara hem yatırımcılara kazandırdı. Yeni projemiz Demir La Vida da bu geleneği bozmayacaktır” dedi.


Paylaş:

HABERLER