Büyükyalı İstanbul Projesi 5 Ayrı Ödüle Layık Görüldü

En İyi Alışveriş Alanı Mimarisi”, farklı kullanım alanlarının mükemmel uyumuyla “En İyi Karma Kullanım Alanları Mimarisi”, Loft ve Fendi Casa örnek daireleriyle ayrı ayrı olmak üzere “En İyi Örnek Daire Tasarımı” ve Büyükyalı furnished by Fendi Casa ile “En İyi Daire İç Tasarımı” ödüllerini kazandı.
Büyükyalı İstanbul Projesi 5 Ayrı Ödüle Layık Görüldü

Büyükyalı Projesi ayrı yeni bir yarışmaya girmeye hak kazandı.Yarışmaya ilişkin ve Büyükyalı İstanbul projesine ait detaylar şu şekilde;

Büyükyalı, Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde elde ettiği başarıların ardından, Aralık 2018’de gerçekleşecek olan Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’nde (International Property Awards), 3 farklı kategoride, dünyanın en seçkin projeleriyle yarışmaya hak kazandı.

Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığında, Emlak Konut GYO güvencesiyle, İstanbul Boğazı’nın girişinde Kazlıçeşme sahil bandında yükselen Büyükyalı İstanbul, dünyanın en prestijli gayrimenkul ödüllerinden biri olan Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde (European Property Awards) 5 farklı ödüle layık görüldü. Büyükyalı İstanbul, perakende alanlarıyla “En İyi Alışveriş Alanı Mimarisi”, farklı kullanım alanlarının mükemmel uyumuyla “En İyi Karma Kullanım Alanları Mimarisi”, Loft ve Fendi Casa örnek daireleriyle ayrı ayrı olmak üzere “En İyi Örnek Daire Tasarımı” ve Büyükyalı furnished by Fendi Casa ile “En İyi Daire İç Tasarımı” ödüllerini kazandı. Beş farklı kategoride “En İyi” unvanına layık görülen Büyükalı İstanbul, Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde elde ettiği başarıların ardından, Aralık 2018’de gerçekleştirilecek Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’nde (International Property Awards), 3 farklı kategoride, dünyanın en seçkin projeleriyle yarışmaya hak kazandı.

Büyükyalı İstanbul, elde ettiği başarılarla, Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’nde, Loft örnek daire ile “Örnek Daire Tasarımı”, Büyükyalı furnished by Fendi Casa ile “Daire İç Tasarımı” ve nitelikli perakende alanlarıyla “Alışveriş Alanı Mimarisi” kategorilerinde ülkemizi temsil ederek, dünyanın en seçkin projeleriyle yarışacak.

İlk günden bu yana “insan” ve “iyi yaşam” kavramlarını odağına alan Büyükyalı’nın, kazandığı ödüllerle kalitesini bir kez defa daha kanıtladığını ifade eden Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, “Büyükyalı sakinlerine, hayal edemeyecekleri eşsiz bir yaşam deneyimi sunmak için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz. İlk günden bu yana attığımız her adımı en ince detayına kadar planlıyoruz. Günlük yaşamın her anında ‘her şey dahil’ bir sistem sunduğumuz Büyükyalı’nın duvarlarının içinden geçen su borularından, 100’den fazla interaktif hizmet sunan akıllı ev sistemine kadar, her santimetrekarede bu hassasiyeti gözetiyoruz. Bu çabanın, uluslararası arenada 5 farklı ödülle taçlandırılması, bize ne kadar doğru bir yolda ilerlediğimizi bir kez daha gösterdi. Aldığımız 5 farklı ödül bize aynı zamanda Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’nde, dünyanın en seçkin projeleriyle yarışma olanağı da sağladı. Ödüllerimizin, hem Büyükyalı hem de ülkemiz gayrimenkul sektörü adına gurur verici olduğuna inanıyoruz. Aralık ayındaki Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’nde de büyük başarılarla döneceğimize inancımız tam.” dedi.

Büyükyalı İstanbul’da yaşam 2019’da başlıyor...

Sakinlerini ihtiyaç duyulan her şeye üstün bir kalite ve kusursuz bir hizmet anlayışıyla kolayca ulaştırmayı amaçlayan, günlük yaşamda “her şey dahil” bir sistem vaat eden ve “iyi yaşam” felsefesiyle fark yaratan Büyükyalı İstanbul’da yaşam 2019’da başlayacak.

Büyükyalı, yeni ulaşım akslarının kesiştiği noktada, hayatın tam merkezinde...

İstanbul Boğazı’nın girişinde, Kazlıçeşme sahil bandında, şehrin kara, deniz ve raylı sistem tüm yeni ulaşım akslarının kesiştiği noktada yer alan Büyükyalı İstanbul, Avrasya Tüneli’ne en yakın yaşam alanı olarak dikkat çekiyor. Metro istasyonuna 5 dakika yürüme mesafesinde konumlanan Büyükyalı’dan, Anadolu Yakası’na Avrasya Tüneli ile 15 dakikada geçilebiliyor. Sahil yolu olarak da adlandırılan Kennedy Caddesi’ne direkt bağlantılı tek proje olan Büyükyalı, sakinlerine ve misafirlerine Kennedy Caddesi üzerinden, doğrudan otoparka bağlanma imkanı sunuyor.

İstanbul’un yeni buluşma noktası: Büyükyalı

Yeniden yaşama kazandırılan tarihi yapılarıyla, geçmişin büyüleyici atmosferini modern yaşama entegre eden Büyükyalı’da; dünya markaları, gurme restoranlar, alışveriş sokakları, fitness merkezi, sinema, tiyatro ve kültür sanat etkinliklerine ev sahipliği yapacak salonlar bulunuyor. Büyükyalı’da iyi yaşam için ihtiyaç duyulan her şey üstün kalite standartlarıyla yürüme mesafesinde yer alıyor.

 


Paylaş:

Haberler
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48