ByConcept'te 79 Bin 850 Liraya Faizsiz Konut

ByGroup tarafından Sultanbeyli'de inşa edilen ByConcept projesinde sıfır faiz ve 40 ay vade ile 79 bin 850 liradan başlayan fiyatlarla konut sahibi olmak mümkün..
ByConcept'te 79 Bin 850 Liraya Faizsiz Konut

ByGroup'un 200 milyon dolar yatırımla Sultanbeyli’de inşa ettiği ByConcept, sıfır faiz ve 40 ay vade imkânıyla dikkat çekiyor.
 
ByGroup İcra Kurulu Başkanı Mahmut Bayraktar; “Almanya, Avusturya, Avusturalya ve Fransa’daki ofislerimizle yurtdışında da hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Yabancı yatırımcılar, projeye Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakikalık mesafesi nedeniyle ilgi gösteriyorlar. Ağırlıklı olarak 1+1 daireleri tercih eden yatırımcılara çok cazip ödeme planı sunuyoruz” diye konuştu. Yabancı yatırımcıların, Mütekabiliyet Yasası’nı beklediklerini vurgulayan Bayraktar, “Mütekabiliyet Yasası ile yabancı yatırımcıların ülke ekonomimize sağladıkları katma değer artacak. Yasa sayesinde yabancılardan büyük ilgi göreceğimize inanıyorum. Bugüne kadar ByConcept’te satılan dairelerin yüzde 10′unu yabancılar satın aldı. Yasa ile bu oranın daha da artacağını düşünüyorum” şeklinde konuştu.
 
Sıfır faizle 40 ay vade imkânı
326 konuttan oluşan projede fiyatlar 79 bin 850 TL’den başlıyor. 40 ile 200 metrekare arasında 1+0 ile 4+1 arasında değişen daire seçeneklerinin bulunduğu proje, 2014′te teslim edilecek.


Paylaş:

HABERLER