ByConcept'te Teslimler 2014'te

ByGroup tarafından Sultanbeyli'de inşa edilen ByConcept projesinde teslimler 2014 yılında başlayacak..
ByConcept'te Teslimler 2014'te

Sultanbeyli’de yükselecek ByConcept Projesi’ni Mart 2012'de tanıtan ByGroup, aradan geçen dört aylık sürede projenin yüzde 40'ını sattı. Proje, 2014 yılında teslim edilecek.

ByGroup'un İstanbul Sultanbeyli’de inşa ettiği ByConcept Projesi’nde satışların başladığı 15 Mart tarihinden bu yana geçen dört aylık süreçte yüzde 40 satış gerçekleşti.
 
Üç blok ve 326 konuttan oluşan ByConcept Projesi’nde 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve dubleks daire seçenekleri bulunuyor.
 
40 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen daireler; sıfır faiz, yüzde 1 peşinatla 40 ay vade ile 79 bin 850 TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcılara sunuluyor.
 
ByConcept Yatırım ve Satış Koordinatörü Mahmut Saymaz, “ByConcept, ticari alandan ofise, otelden ve çok katlı mağaza, dükkana kadar ihtiyaç duyabileceğiniz herşeyi içinde barındırıyor. ByGroup olarak projemizi kendi arsamız üzerine özsermayemizle inşa ediyoruz. Bu iki özellik sayesinde yatırımcıları uygun fiyatlarla ev sahibi yapıyoruz” sözleriyle projeyi anlattı.
 
Sosyal yaşam alanlarının yanı sıra sağlıklı yaşam olanaklarının da sunulduğu proje kapsamında concierge, kuru temizleme, teknik servis, 24 saat güvenlik ve kapalı otopark hizmetleri verilecek.
 
Projede teslimatlar, 2014 yılının ilk çeyreğinde gerçekleştirilecek.


Paylaş:

HABERLER