Casa Towers Ümraniye'de 2+1'ler 270 bin TL'den başlayan fiyatlarla...

Cihangir Yapı İnşaat ve Coşkun İnşaat ortaklığı tarafından yapılan Casa Towers Ümraniye projesinde teslimler 2013 yılının Nisan ayında yapılacak
Casa Towers Ümraniye'de 2+1'ler  270 bin TL'den başlayan fiyatlarla...

Ümraniye Dudullu'da 10 dönümlük alana kurulan Casa Towers projesi 2 blok halinde yükseliyor. 104 adet yaşam alanının bulunduğu Casa Towers projesinde 2+1 ve 3+1 daireler yer alıyor.

Ümraniye Casatower projesinde 2 oda 1 salon daireler 270 bin TL ile 307 bin TL, 3 oda 1 salon daireler 370 bin TL ile 440 bin TL arasında değişen fiyatlarla alıcılara sunuluyor. Projenin Kuveyt Türk Bankası ile anlaşması bulunuyor.

Nisan 2013'te konut teslimleri yapılacak olan Casa Towers Ümraniye projesinde 2+1 kat bahçeli daireler brüt 108 metrekare, 3+1 kat bahçeli daireler brüt 148 metrekare olarak tasarlandı. Osmangazi Korusu’nun hemen yanında, Üsküdar-Dudullu-Taşdelen metro hattı ve Bostancı-Dudullu metro güzergahlarına yürüme mesafesinde bulunan Casa Towers projesinde kat bahçeli  yaşam üniteleri  ile açık yüzme havuzu, basketbol sahası, tenis kortları, çocuk parkı, fitness center, sauna, Türk hamamı ve kafeterya yer alıyor.

Projede her daireye ait kapalı garajda bir araç tahsisli yer , açık misafir otoparkı bulunuyor. Ayrıca site içinde bisiklet yolu ve yürüyüş parkuru tasarlanmış durumda.


Paylaş:

HABERLER