Casa Towers'ta Metrekare Fiyatları 2.300 TL'den Başlıyor

Ümraniye'de inşa edilen Casa Towers 104 daireden oluşuyor. Projede satışa sunulan dairelerin metrekare satış fiyatları 2 bin 300 liradan başlıyor.
Casa Towers'ta Metrekare Fiyatları 2.300 TL'den Başlıyor

Ümraniye'de inşaatına başlanan Casa Towers, bölgedeki tapu sorununa son veriyor. Kat mülkiyet tapulu 104 daireden oluşan projede metrekare fiyatı 2 bin 300 TL'den başlıyor.
 
Ümraniye'de inşaatına başlanan Casa Towers kat mülkiyet tapulu 104 daireden oluşuyor. Projede metrekare fiyatı 2 bin 300 TL'den başlıyor, metrekare 2 bin 750 liraya kadar çıkıyor. 2+1 ve 3+1 tipindeki dairelerin büyüklükleri 108 ve 148 metrekare seviyesinde bulunuyor.
 
Ümraniye Alemdağ Caddesi'nde 7 bin 500 metrekare arsa üzerinde iki blok halinde yükselen projeyi Cihangir Yapı ve Coşkun İnşaat ortaklığı gerçekleştiriyor. Cihangir Yapı daha önce Alemdağ, Coşkun İnşaat ise Şerifali bölgesindeki inşaatları ile tanınmaktaydı.
 
5. kattan itibaren Osmangazi Korusu'na bakan proje B ve B+ müşteri kitlesini hedefliyor. 250 metrekare havuzu ve kapalı otoparkı, hamam ve saunası bulunan projede satışlar yeni başladı.
 
Casa Towers Satış Koordinatörü Hasan Bayram, 1 yıl sonra, Mayıs 2013'te  teslim edilecek konutların fiyat aralığının 270 bin TL ile 444 bin TL aralığında değiştiğini belirterek, "Ailelerin oturabileceği bu projede herhangi bir tapu sorunu yok. Ümraniye'de pek çok bina ve proje hala arsa tapusu ile varlık gösterirken biz müşterilerimize rahatlıkla kredi alabilecekleri, kat mülkiyet tapusunu veriyoruz" dedi.
 
İki bloğun üstündeki teraslarda yönetimin işleteceği kafelerin planlandığını belirten Bayram, projenin mimarisini Mustafa Şat'ın üstlendiğini açıkladı.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05