Cendere Yolu Projeleri 2015-01-07

Cendere Vadisinde Neler Oluyor
Cendere Yolu Projeleri 2015-01-07

Vadistanbul Projesi

İnşaat sektörünün öncü markalarından Artaş Grup, Aydınlı Grup ve Invest İnşaat  tarafından, Evyap ’ın Maslak Ayazağa’daki arazisi üzerinde konumlanan Vadistanbul, Belgrad ormanlarıyla çevrili bir alan içinde yer almaktadır.

Toplamda 424 bin metrekarelik arsada geliştirilen Vadistanbul, 3 farklı etaptan oluşmaktadır. Projede 3 bin konut, 70 bin metrekarelik alışveriş merkezi ve 760 metre uzunluğundaki cadde üzerinde yer alan 29 bin metrekarelik cadde mağazaları, restoranlar, 180 bin metrekare ofis alanı ile 33 bin metrekare toplam alana sahip 5 yıldızlı otel bulunmaktadır.

Vadistanbul, Türkiye’nin ödüllü mimarlık ofisi İki Design ile Amerika’nın dünyaca ünlü projelerine imza atmış SOM Architecture tarafından tasarlanmıştır.

Proje dahilinde Türkiye’nin ilk özel metrosu da Vadistanbul’un içinden geçecektir. Vadi İstanbul’a özel  inşa edilecek olan metro, şehrin metro ağına bağlanacaktır. 

Doğayla iç içe bir noktada projelendirilen Vadistanbul, Boğaz’ın temiz sularını taşıyan ve projeyi boydan boya kat eden Sadabad Deresi’yle de emsalsiz bir görünüm kazanmaktadır. Proje içinden geçen doğal derenin etrafında oluşturulan yaşam alanları benzersiz bir keyif sunarken bölgeye de renk ve canlılık katacaktır.  

İki yıl içinde İstanbul’un en değerli ve yüksek prim yapan lokasyonu haline gelecek olan Vadistanbul, TEM, Metro ve üçüncü köprü yolu bağlantısıyla da her yöne ulaşım imkanları sunabilen bir yaşam merkezi olma özelliğini taşımaktadır. 

Vadistanbul’un birinci etabı olan Vadistanbul Teras toplam 1.111 konuttan oluşmaktadır. Temmuz 2014’te teslimlerine başlanan Teras’ta, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 dubleks daire seçenekleri yer almaktadır. 

Projenin ikinci etabı olan Vadistanbul Bulvar; bünyesinde yer alan alışveriş merkezi, açık alan alışveriş caddesi, cafe ve restoranları, ofisleri ve 5 yıldızlı uluslararası oteli ile Türkiye’nin en büyük ofis kompleksi olma özelliğini taşımaktadır. Tüm donatıları birbirine çapraz kıymet yaratacak şekilde dizayn edilen Bulvar, ayrıca yatay düzlemde her türlü yaşam fonksiyonlarını içinde barındıran ilk ve tek karma proje olarak öne çıkmaktadır. Şubat 2014’te lansmanı yapılan Bulvar, ulusal ve uluslararası yatırımcıların ilgi odağı olmuştur. Özellikle uluslararası alanda faaliyet gösteren firmaların yatırımlarını yönlendirdiği Vadistanbul Bulvar, Mayıs 2016’da teslim edilecektir. 

Vadistanbul’un üçüncü ve son etabı olan Vadistanbul Bahçe’de toplam 1.000 adet konut yer alırken, 1.200 adet home ofis de satışa sunulacaktır.

Vadistanbul Bulvar Projesi

180 bin metrekarelik ofis alanı ile Türkiye’nin en büyük ofis kompleksi.. Nehir kenarında uzanacak 760 metrelik alışveriş caddesi.. Alışveriş merkezi ve 5 yıldızlı otel.. 3. havalimanından kente ulaşımda karşılaşılacak ilk büyük merkez.. Otoyol, köprüler, İstanbul’un ana kavşaklarına erişimin kolaylıkla sağlanacağı bir ulaşım altyapısı.. Şehrin metro hattına bağlanacak hafif raylı özel metro…

Vadi Bulvar iş dünyasının yeni kalbi olacak.

Konum

Ayazağa / Cendere Vadisi / İstanbul

Arsa Alanı

424.000 m²

Ofis

100 – 1.200 m² arasında değişen toplam 180.000 m² bağımsız ofis bölümleri. 3.000 m² ye kadar ulaşabilen kat büyüklükleri.

Otel

33.150 m²

Kapalı AVM

70.000 m²

Cadde Dükkanları

29.000 m²

Proje Süresi

İnşaat Aşamasında

Satış Ofisi

Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. No:1 Şişli - Istanbul

Nurol Life Aslantepe Projesi

Toplam inşaat alanı 145.000 m² olan Nurol Life projesinde 502 konutun yanı sıra 50 adet ofis ve 2 adet dükkan yer alacak. Projede konutlar kule kısmında, ticari alan olarak ayrılan bölüm ise bazada yer alacak şekilde tasarlandı. 50 katlı bir kule olarak inşa edilecek Nurol Life, 62 m²  ile 294 m²  arasında değişen büyüklüklerdeki daireleriyle faklı yaşam alternatifleri sunuyor. Projede 1+0’dan 4+1’e kadar her zevke ve ihtiyaca uygun rezidans daire seçenekleri yer alıyor.

Nurol GYO’nun, toplam 250 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirdiği Nurol Life projesi, metrekaresi 2.800 dolardan başlayan lansman fiyatlarıyla satışa sunuldu. Projenin tüm fonksiyonlarıyla 2017 yılının birinci çeyreğinde tamamlanması planlanıyor. Detaylı bilgi almak için 444 64 96 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Skyland İstanbul Projesi

Skyland İstanbul, şehrin en önemli ulaşım yollarının tam kalbinde yer alıyor.

TEM bağlantısıyla sizi hayata, İstanbul’u size bağlıyor.

İstanbul’un tüm köprülerinin ortasında yer alan, her iki havaalanının da yakınında bulunan, metro bağlantısıyla rahatlıkla ulaşım imkânı sunan, Maslak ve Levent bölgelerindeki sıkışık hayatın dışına çıkan Skyland İstanbul, Türk Telekom Arena’nın hemen yanında, yeni İstanbul'un en yeni merkezi.

Skyland İstanbul’da yer alan rezidans, ofis, uluslararası otel zinciri ve alışveriş merkezinden her biri başlı başına bir proje, hepsi canlı bir hayatın merkezinde.

İstanbul’a yakışan mimarisiyle Avrupa’nın simge yapılarının arasına girecek olan Skyland İstanbul’da yeni bir hayat başlıyor.

Fiyatlarla ilgili detaylı bilgi almak için 0212 289 89 99 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 


DİĞER HABERLER