Çınar Olimpia Park 2 “Önce otur sonra öde”

Çınar Olimpia Park’ın 2. etabında satışlar önce otur sonra öde kampanyasıyla başladı.
Çınar Olimpia Park 2 “Önce otur sonra öde”

Bağcılar’ın merkezinde inşa edilen Çınar Olimpia Park’ın 2. etabında satışlar önce otur sonra öde kampanyasıyla başladı. Fiyatların 215 bin TL’den başladığı Çınar Olimpia Park 2’de avantajlı bir yaşam alanı sunuluyor.

Metar Grup’un 2007 yılında inşasına başladığı Çınar Olimpia Park’ın yoğun talep görmesi üzerine projenin hemen karşısındaki arsada inşa ettiği Çınar Olimpia Park 2 birçok avantajlı noktasıyla öne çıkıyor.
 
Yaşamın devam ettiği Çınar Olimpia Park ve satışlarına yeni başlanan ikinci etabında açık ve kapalı olimpik yüzme havuzları, yürüyüş ve bisiklet parkurları, tenis, voleybol ve basketbol sahaları, fitness ve sauna yer alıyor. Projede ayrıca kontrollü site girişinden kesintisiz güvenlik hizmetine, kat erişimli otoparklara, entegre kamera sistemine kadar birçok detay mevcut durumda.
 
Daire büyüklüklerinin 117 metrekare ile 150 metrekare arasında değiştiği projede fiyatlar, 215 bin liradan başlayarak 255 bin liraya kadar yükseliyor.
 
Çınar Olimpia Park Atatürk Havalimanı’na 8, Tekstilkente'e 3, İSTOÇ'a 3, Mahmutbey Gişeleri'ne 4, Bahçelievler'e 6, Bakırköy'e 7, Topkapı'ya 8, Yenikapı'ya 9 ve Eminönü'ne 11 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Proje detayları için lütfen tıklayın


Paylaş:

HABERLER