Çınarlı Bahçe Tuzla’da fiyatlar güncellendi! 189 bin TL'ye!

Temel atma töreni 27 Aralık 2011 tarihinde Tuzla’da gerçekleşen 476 ünitelik konut projesi Çınarlı Bahçe Tuzla’da özel fiyat ve ödeme seçenekleri bugün itibariyle güncellendi...
Çınarlı Bahçe Tuzla’da fiyatlar güncellendi! 189 bin TL'ye!

Yeni ödeme seçenekleri ve fiyatlar bugün belli oldu.

İş GYO, deneyimi ve güçlü markasıyla gerçekleştireceği Çınarlı Bahçe Tuzla projesi ile Tuzla’ya değer katacak kurumlardan biri olmanın heyecanını yaşıyor. Çınarlı Bahçe Tuzla huzurlu, sakin, kendine yeten, doğayla uyumlu ve tamamen insana odaklı bir yaşam sunan konutlarında özel fiyat ve ödeme seçeneklerinden faydalanmak isteyenler için yeni ödeme seçenekleri sunuluyor. Bugün itibariyle mevcut ödeme seçenekleri yeniden planlandı.

E–5 Karayoluna ve yeni yapılacak Tuzla Marina projesine yaklaşık 3 km. mesafede, konumlanacak konut projesi yüksek standartlarda, donanımlı ve özgün bir mimariye sahip olacak. Bu proje ile Teknoloji ve Operasyon Merkezi’nde çalışacak T. İş Bankası mensuplarının yanı sıra işyeri Tuzla ve çevresi olan kişilerin konut gereksinimlerinin karşılanması amaçlanıyor. Satışına 2011 Ekim ayı sonunda başlanan Çınarlı Bahçe Tuzla projesindeki dairelerin teslim tarihinin ise Ağustos 2013 olması öngörülüyor.

Çınarlı Bahçe spor ve çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, 7/24 güvenlik ve otopark gibi detaylarla ailelere dingin ve sakin bir yaşamın anahtarını verirken; açık/kapalı yüzme havuzu, market ve hizmet alanları gibi ayrıcalıklarla yaşamı zevke dönüştürüyor. Proje kapsamında fark yaratan bir diğer unsur da site içinde yer alacak Çınarlı Bahçe Feyziye Mektepleri Vakfı Özel Işık Anaokulu olarak öne çıkıyor. Her detayı incelikle planlanan, modern bir mimari anlayışla hayata geçirilecek Çınarlı Bahçe sakinlerine “İstanbul’da Yeni Hayat”ın tüm güzelliklerini bir arada sunuyor. Az katlı bloklardan oluşan proje yeşil alanları suyla buluşturan zengin peyzaj tasarımı ve koruma altına alınan koru alanı ile sakinlerine nefes alacakları bir ortam sağlıyor.

9 Ocak 2012 Tarihinden itibaren geçerli olan fiyat listesi;

1+1'ler 189.000 TL’den başlayan fiyatlarla

1+1,5'ler 231.000 TL’den başlayan fiyatlarla

2+1'ler 265.000 TL’den başlayan fiyatlarla

3+1'ler 352.000 TL’den başlayan fiyatlarla

4+1'ler 497.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.


Paylaş:

HABERLER