CNR 2013 Emlak Fuarına Yeni Projeler ekibi olarak bizde katıldık.

CNR 2013 Emlak Fuarında Yeni Projeler
CNR 2013 Emlak Fuarına Yeni Projeler ekibi olarak bizde katıldık.

Özellikle son 10 yılda markalaşma yolunda büyük adımlar atan Gayrimenkul sektörü büyük gelişim gösterdi. Çok değil 10-15 yıl öncesinde yabancı filmlerde gördüğümüz gökdelenler, konsept yapılar bugün artık Türkiye’de hızla yükseldi ve yükselmeye devam etmekte.  İnşaat’ın olmazsa olmazı Yapı Sektöründeki çeşitli fuarlar ülkemizde başarılı bir şekilde gösterilirken uzun süredir beklediğimiz Lokomotif sektörün fuar ihtiyacı da CNR Emlak Fuarıyla tamamlanmış oldu.

Dünyada önemli Gayrimenkul tanıtımlarının yapıldığı MIPIM, Cityscape gibi fuarlarda Türkiye’nin onur ülkesi seçilmesi tesadüf değil sektörün başarısından kaynaklanmaktadır. Dünya’nın en önemli Projelerinin tanıtıldığı fuarlarda onur ülkesi seçilen bir ülkeninse kendi Emlak fuarı olmaması pekte rastlanan bir durum değildir. İşte CNR Emlak fuarı bu önemli eksikliği gidererek milyon dolarlara koşan projelerin ve Türkiye’nin tanıtılmasına  önemli bir katkı sağlayacaktır.

Yeni Projeler ekibi olarak bizde sektöre katkı sağlamak için dört koldan sektörel haberleri takip ederek okuyucularımıza en doğru, öz ve hızlı haberi sağlamaya çalışıyoruz.  2010 yılında kurulan Yeni Projeler 3 yıldır web ortamında verdiği hizmeti 2013’ün son çeyreğinde basılı yayında çıkarttığı yine aynı isimli dergi ile taçlandırdı.

CNR Emlak fuarını haber aldığımızda gerçekten çok heyecanlandık ve mutlaka fuarda yer almamız gerektiğini düşündük. Nitekim fuar süresince ve fuardan sonra gördüğümüz ilgiden bunun ne kadar doğru bir karar olduğunu bir kez daha anlıyoruz.

Sektörde yerli oyuncuların ziyaretleri kadar yabancı oyuncularında bizi ziyaret etmeleri ve gerek sitemize gerek dergimize olan ilgileri bizi çok sevindirdi.  Fuarda gelen talepler doğrultusunda 2014 hedeflerimize de yön veren kararlar aldık.  Kısaca CNR 2013 Emlak Fuarı; en büyük firmalardan  en gençlerine kadar bulunulması doğru olan bir yer olduğunu bir kez daha bize kanıtladı.

Daha nice fuarlarda buluşmak üzere

Teşekkürler CNR 


Paylaş:

HABERLER