CNR 2013 Emlak Fuarına Yeni Projeler ekibi olarak bizde katıldık.

CNR 2013 Emlak Fuarında Yeni Projeler
CNR 2013 Emlak Fuarına Yeni Projeler ekibi olarak bizde katıldık.

Özellikle son 10 yılda markalaşma yolunda büyük adımlar atan Gayrimenkul sektörü büyük gelişim gösterdi. Çok değil 10-15 yıl öncesinde yabancı filmlerde gördüğümüz gökdelenler, konsept yapılar bugün artık Türkiye’de hızla yükseldi ve yükselmeye devam etmekte.  İnşaat’ın olmazsa olmazı Yapı Sektöründeki çeşitli fuarlar ülkemizde başarılı bir şekilde gösterilirken uzun süredir beklediğimiz Lokomotif sektörün fuar ihtiyacı da CNR Emlak Fuarıyla tamamlanmış oldu.

Dünyada önemli Gayrimenkul tanıtımlarının yapıldığı MIPIM, Cityscape gibi fuarlarda Türkiye’nin onur ülkesi seçilmesi tesadüf değil sektörün başarısından kaynaklanmaktadır. Dünya’nın en önemli Projelerinin tanıtıldığı fuarlarda onur ülkesi seçilen bir ülkeninse kendi Emlak fuarı olmaması pekte rastlanan bir durum değildir. İşte CNR Emlak fuarı bu önemli eksikliği gidererek milyon dolarlara koşan projelerin ve Türkiye’nin tanıtılmasına  önemli bir katkı sağlayacaktır.

Yeni Projeler ekibi olarak bizde sektöre katkı sağlamak için dört koldan sektörel haberleri takip ederek okuyucularımıza en doğru, öz ve hızlı haberi sağlamaya çalışıyoruz.  2010 yılında kurulan Yeni Projeler 3 yıldır web ortamında verdiği hizmeti 2013’ün son çeyreğinde basılı yayında çıkarttığı yine aynı isimli dergi ile taçlandırdı.

CNR Emlak fuarını haber aldığımızda gerçekten çok heyecanlandık ve mutlaka fuarda yer almamız gerektiğini düşündük. Nitekim fuar süresince ve fuardan sonra gördüğümüz ilgiden bunun ne kadar doğru bir karar olduğunu bir kez daha anlıyoruz.

Sektörde yerli oyuncuların ziyaretleri kadar yabancı oyuncularında bizi ziyaret etmeleri ve gerek sitemize gerek dergimize olan ilgileri bizi çok sevindirdi.  Fuarda gelen talepler doğrultusunda 2014 hedeflerimize de yön veren kararlar aldık.  Kısaca CNR 2013 Emlak Fuarı; en büyük firmalardan  en gençlerine kadar bulunulması doğru olan bir yer olduğunu bir kez daha bize kanıtladı.

Daha nice fuarlarda buluşmak üzere

Teşekkürler CNR 


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05