CNR 2013 Emlak Fuarında Bulvar İstanbul Standları Doldu Taştı

CNR 2013 Emlak Fuarında Bulvar İstanbul Standları Doldu Taştı

Nitelikli ve lüks konut projelerinin her geçen gün daha fazla ilgi gördüğü Başakşehir-Ayazma bölgesinde hayata geçecek olan proje lokasyonu ile dikkat çekiyor. TEM otoyolu'na birkaç dakika mesafede olan projenin bulundu alanda 11 ihtisas hastanesinin hizmet vereceği dev proje SağlıkKent'in temelleri de bu yıl sonunda atılıyor.Atatürk Olimpiyat Standı'nın hemen yanında yer alan projenin yakınından aynı zamanda 3. köprü bağlantı yolu geçmekte. Metro İstasyonu'nun rojeye uzaklığı ise sadece 1km.Bölgeye büyük değer katacak Sağlık Kent, Kanal istanbul, 3.köprü yolu projeleri ile arazinin Basın Ekspres, TEM otoyolu ve Metroya olan yakınlığı yatırımcının da ilgisini buraya çekecek.Atatürk Havalimanı'na sadece 10 dakika uzaklıkta olan projenin 2.köprüye mesafesi ise 20 dakika.Başakşehir'deki Lüks Konut İhtiyacını Karşılayacak En Nitelikli Konut Pojesi

İki etapta yaklaşık 1500 konutun yer alacağı projede 1+1'den 5+1'e kadar farklı tipte daireler bulunmakta.

Projede ailelerin sosyal yaşamına çeşitlilik ve zenginlik katmak için pek çok aktivite alanı planlanmış.

Kültür merkezinde özel sinema salonunda rezervasyonla ailece veya komşularla beraber film izleme imkanından, kütüphaneye, kalabalık misafirlerin ağırlanabileceği veya davetlerin organize edilebileceği salon-lounge alanlarından, çocuk eğitim ve oyun odalarına kadar geniş seçenekler yer almakta.Spor tesislerinin yanı sıra sıcak su havuzları, su ile terapi odaları ve Türk Hamamı projede sağlık ve dinginlik için planlanan alanlar arasında.

Peyzajı ile iddialı olan projede ortak alanlarda Lavanta Bahçeleri konsepti ön planda. Yürüyüş, bisiklet ve koşu parkurlarının neredeyse tamamını lavanta bahçeleri çevrelemekte. Ayr ıca her iki etapta yer alan geniş göletler ve travertenler suyun huzurunu yeşil doğayla bütünleştirerek yaşama renk katıyor.

Her mevsim farklı çiçek tohumlarının ekilerek rengarenk çiçeklerin sergilendiği çiçek sergi alanlarının içerisinde gün boyu dinlenmek ve kitap okumak mümkün.

CNR 2013 Emlak Fuarında hem oturmak isteyenlerin hem de yatırım amaçlı konut edinmek isteyenlerin Projeye yoğun ilgilerinin olduğunu gördük. Özellikle Başakşehir bölgesinden konut edinmek isteyenlerin Bulvar İstanbul’u incelemeden ev almamalarını tavsiye ederiz. 


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05